Frankas Lampardas | Scanpix nuotr.

Frankas Lampardas | Scanpix nuotr.

Londono „Arsenal“ žaidėjai turėtų rengtis tikram mūšiui antradienį su „Chelsea“ ekipa, kadangi pastarosios treneris Frankas Lampardas jau nuteikinėja žaidėjus visą pyktį po pralaimėjimo 0:1 „Newcastle“ komandai nukreipti būtent artėjančioms rungtynėms.

Šeštadienį „Chelsea“ patyrė apmaudų pralaimėjimą – 94 minutę pergalingą įvartį į jų vartus įmušė Isaacas Haydenas.

Tačiau ekipos puolėjas Tammy Abrahamas po rungtynių tuoj pat perspėjo, kad F.Lampardas jau galvoja apie būsimą mūšį su „Arsenal“.

„Treneris mums tepasakė, kad rungtynėse atidavėme visas jėgas, turėtume nenuleisti galvų. Jis priminė, kad antradienį laukia svarbios rungtynės su „Arsenal“, todėl turėtume visą pyktį nukreipti būtent į šias rungtynes“, – sakė T.Abrahamas.

Apie pralaimėtas rungtynes žaidėjas daug nekalbėjo, tačiau priminė: „Žinote, tai buvo tos rungtynės, kurias stebi per televiziją ir jau nesitiki, kad kas nors įmuš įvartį, – šyptelėjo T.Abrahamas. – Visą laiką dominavome, antroje rungtynių pusėje mes jiems net neleidome pagalvoti apie galimybes atakuoti... Iki tos lemtingosios minutės“.

T.Abrahamas rungtynėse su „Newcastle“ paliko aikštę 80-ą minutę. F.Lampardas jį pakeitė Michy’u Batshuayi.

Po šio pralaimėjimo „Chelsea“ išsaugojo ketvirtą vietą „Premier“ lygos turnyrinėje lentelėje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton