Yangas Sunas | Scanpix nuotr.

Yangas Sunas | Scanpix nuotr.

  Pekine (Kinija) sekmadienį baigėsi antrasis FINA Čempionų lygos etapas. Į jį kviesti tik geriausi pasaulio plaukikai, tarp kurių – ir lietuvis Danas Rapšys.

Paskutinis startas plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje lietuviui nebuvo sėkmingas. Jis liko toli nuo sau įprasto rezultato ir užėmė trečią vietą (3:49.62 min.). Įtikinamai nugalėjo kinas Yangas Sunas (3:44.98), o antras buvo jo tautietis Xinjie Ji (3:47.04). D.Rapšys lyderiavo pirmuosius 100 m, bet tuomet praleido kinus į priekį. Įveikus 250 m lietuvis dar pakilo į antrą vietą, bet vėliau nebesugebėjo palaikyti varžovų tempo.

„Reikia išmokti geriau adaptuotis prie sąlygų. Kitaip sunku siekti geriausio rezultato. O šiandien rezultatas tikrai nebuvo geriausias. Kai kas sako, kad mokosi iš nesėkmių. Šis startas man buvo tiesiog patirtis, o ne nesėkmė. Aš dėkingas už tokias patirtis, nes tada suprantu, kad yra dalykų, apie kuriuos iki tol nemąsčiau. Dirbu toliau. Ir dėkoju už palaikymą“, - savo „facebook“ paskyroje rašė D.Rapšys.

Reikia išmokti geriau adaptuotis prie sąlygų. Kitaip sunku siekti geriausio rezultato. O šiandien rezultatas tikrai...

Posted by Danas Rapšys on Sunday, January 19, 2020

Tuo tarpu Y.Sunas pažadėjo, kad ateityje dar laukia daug atkaklių dvikovų tarp jo ir lietuvio: „Vis dar turiu tobulinti atskiras detales, ypač startą ir posūkius. Kol kas startuoju prastai, lėtai reaguoju į starto signalą. Laimėti man leidžia geras greitis vandenyje ir trenerio sudėliotos strategijos laikymasis. Rapšys yra labai stiprus ir išskirtinis plaukikas. Mes esame priešai baseine, bet už jo ribų esame draugai. Manau, kad ateityje turėsime dar daug aršių dvikovų. Būsimoje olimpiadoje visi 8 finalo dalyviai pretenduos į medalius ir net į auksą. 200 m distancijoje kova bus itin atkakli. Turiu pranašumą dėl gero greičio vandenyje, bet dar turiu padirbėti su startu ir posūkiais.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United
Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City