Šarūnas Jasikevičius | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Šarūnas Jasikevičius | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

 Sekmadienį Antano Sireikos vadovaujami „Šiauliai“ (6/13) pateikė turbūt didžiausią šio sezono sensaciją, kuomet svečiuose 86:83 (17:23, 26:14, 20:20, 23:26) nugalėjo Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą Kauno „Žalgirio“ (17/2) komandą.

Po šio susitikimo turėjo vykti įprasta spaudos konferencija, tačiau į ją gerokai vėlavo Š.Jasikevičius, kuris po kurio laiko atvykęs, atsiprašė susirinkusių žurnalistų. Jo vėlavimo priežastis – surengta treniruotė „Žalgirio“ krepšininkams.

„Atsiprašau, kad pavėlavau į spaudos konferenciją ir priverčiau jus laukti, taip pat atsiprašau ir visų mūsų sirgalių už tokį mūsų pasirodymą. Noriu pasveikinti ir varžovus su pergale, kurie šiandien tikrai gerai kovojo. Turiu prisiimti atsakomybę, kad kaip treneris neparuošiau komandos. Jau eilę kartų pro pirštus žiūrime į LKL rungtynes. Tai kažkiek logiška, nes mums geriau sekasi Eurolygoje, tai žaidėjai pasijaučia, kad kažkuriuo momentu yra labai geri. Kaip treneris, turėčiau dar daugiau įlysti į jų vidų, bet nesigavo. Norėjau, kad vakar po sunkios savaitės pailsėtų. Prieš LKL rungtynes tai darome daug kartų, bet vaizdas aikštelėje momentais būna kraupus“, – sakė Š.Jasikevičius.

– Ar tai pirmas kartas, kai po rungtynių rengiate treniruotę?

– Gal, nežinau.

– Kas lėmė „Šiaulių“ dominavimą baudos aikštelę?

– Priežastis jau pasakiau – kai kurie žaidėjai nesugeba užsivesti prieš LKL rungtynes ir aš, kaip treneris, jų nesugebu užvesti.

– Kodėl Thomas Walkupas rungtynes pradėjo nuo trečiojo kėlinio? Buvo idėja pataupyti šį žaidėją?

– LKL rungtynėse taip būna dažnai ir tai nebuvo kažkas naujo, kas antras rungtynes taip darome. Turime jauną įžaidėją, kuriuo labai tikime ir kuriam reikia žaisti.

 

Tuo tarpu „Šiaulių“ strategas A.Sireika džiaugėsi, kad pavyko prisijaukinti Fortūną.

„Labai džiugu, nes seniai buvome laimėję tokias stipresnes rungtynes. Buvo nekokia nuotaika, visokios bėdos užpuolė. Džiugu už vyrus, kurie kovėsi ir patikėjo. Kažko žaidime nepakeitėme, bet tapome draugiškesnė komanda. Kaip sakiau prieš rungtynes, spinduliuokime daugiau gėrio ir galime prisijaukinti Fortūną. Buvo lygi kova, pabaigoje varžovai nepataikė, o mes sugebėjome atsikovoti kamuolius. Juos iš viso gerai pasiėmėme, taip pat buvo nemažai sėkmės“, – sakė A.Sireika.

– Jau antras rungtynes gerai pavyko kovoti dėl kamuolių.

– Sezono pradžioje buvome geri kovotojai, bet vėliau ėjome vis žemyn ir žemyn. Šiek tiek dėmesio ir darome pažangą. Neseniai gyriausi interviu, kad Rokas Gustys pradėjo taip energijai ir yra tvirtas vyras, bet po to pametė ritmą. Kamuolius atkovojo ne vien tik aukštaūgiai, bet ir mažesni, visi stengėsi.

– Aurimas Urbonas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes.

– Žmogus šiek tiek poziciją pakeitė. Jis toks universalus, man tokie žaidėjai labai patinka. Jis dabar geriau jaučiasi, čia negali būti stebuklų. Jam sunku per trumpą laiką pasidaryti iš vienos pozicijos į kitą. Prieš sezoną aš jį ir kviečiau todėl, kad jis toks universalus, o dabar jis mėgaujasi, pagauna tą žaidimą ir aš džiauguosi už jį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Adolfas
2020-01-21 19:09:24
Chamas
Atsakyti
mj
2020-01-20 01:38:31
Ka jis cia nusisneka, ka jie dabar ses pries rungtynes ir perziurines siauliu zaidima kurie vos 5 pergales isbezdeje? Niekada to nedare ir nedaris tegul nejuokina tiesiog prapiso ir tiek nes tingejo zaist.
Atsakyti
nusivyles
2020-01-19 22:50:27
Tai gavot i skurą. Taip jums ir reikia asi... neraliuoti.
Atsakyti
Jd
2020-01-19 21:59:16
Stai kas buna rungtynem vadovauji girtas
Atsakyti