Miuncheno „Bayern“ futbolininkai toliau sėkmingai vejasi Vokietijos „Bundesligos“ lyderius. Antrajame kėlinyje prapliupę įvarčiais bavarai rezultatu 4 – 0 sutriuškino Berlyno „Herta“ ekipą.

Visus įvarčius bavarų gretose pelnė keturi skirtingi žaidėjai. 60-ą minutę įvarčių sąskaitą atidarė Thomasas Mulleris, kuris pasinaudojo Ivano Perišičiaus perdavimu.

Vos po kelių minučių kamuolį į vartus pasiuntė Robertas Lewandowskis, tačiau šis jo smūgis nebuvo įskaitytas.

73-ią minutę lenkas jau turėjo pagrindo džiaugtis, kai stojęs prie vienuolikos metrų žymos nuginklavo varžovų vartininką – 2 – 0.

76-ą minutę atotrūkį nuo varžovų padidino Thiago Alcantara, o 84-ą minutę solidžią pergalę įtvirtino I.Perišičius.

Ši pergalė leido „Bayern“ pakilti į antrą vietą. Jie nuo lyderių „Leipzig“ atsilieka keturiais taškais.