Martinas Fourcade'as | Scanpix nuotr.

Martinas Fourcade'as | Scanpix nuotr.

 Rūpoldinge (Vokietija) baigėsi penktasis pasaulio biatlono taurės etapas, kuriame nenugalėtas liko prancūzas Martinas Fourcade‘as.

Ketvirtadienį prancūzas laimėjo 10 km sprintą, šeštadienį su komandos draugais triumfavo estafetėje 4x7,5 km, o sekmadienį nugalėjo ir 12,5 km persekiojimo lenktynėse. Prancūzas numušė visus 20 taikinių ir finišavo per 31 min. 26.8 sek.

Antras buvo M.Fourcade‘o tautietis Quentinas Fillonas Maillet. Jis užsidirbo 1 baudos ratą ir tautiečiui pralaimėjo 17.6 sek. Trečią vietą užėmė norvegas Vetle Sjaastadas Christiansenas (+46.0 sek., 1 baudos ratas).

M.Fourcade‘as su 507 tšk. tolsta nuo persekiotojų bendroje pasaulio taurės įskaitoje. Už jo rikiuojasi dar du prancūzai – Q.Fillonas Maillet (436) ir Simonas Desthieux (435). Vytautas Strolia užima 47-ą vietą (46), Tomas Kaukėnas – 69-ą (10), o Karolis Dombrovskis – 75-ą (5).

Šeštasis pasaulio taurės etapas jau sausio 23-26 dienomis vyks Slovėnijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.