Tiril Eckhoff | Scanpix nuotr.

Rūpoldinge (Vokietija) prie pabaigos artėja penktasis pasaulio biatlono taurės etapas. Sekmadienį moterų 10 km persekiojimo lenktynes įtikinamai laimėjo norvegė Tiril Eckhoff.

Sezono lyderė startavo iš pirmos pozicijos, nes prieš keletą dienų laimėjo sprintą. T.Eckhoff numušė 19 taikinių iš 20, trasoje, kaip įprasta, buvo labai greita ir nepaliko vilčių varžovėms. Norvegė distanciją įveikė per 34 min. 8.7 sek. Antra finišavo slovakė Paulina Fialkova (+46.3 sek., 2 baudos ratai), o trečia – iš antros vietos startavusi švedė Hanna Oeberg (+55.1, 2).

Bendroje įskaitoje T.Eckhoff su 501 tšk. įsitvirtino pirmoje vietoje. Norvegė atitrūko nuo italės Dorotheos Wierer (459), kuri persekiojimo lenktynėse prašovė 5 kartus ir finišavo tik 20-a. Į trečią vietą iš šeštos šoktelėjo H.Oeberg (342).

Pasaulio taurės etapą Rūpoldinge sekmadienį užbaigs vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynės.