Tysonas Fury | Instagram.com nuotr

Tysonas Fury | Instagram.com nuotr

„UFC 246“ transliaciją bent šiek tiek pavėlavę įsijungti MMA gerbėjai galėjo praleisti svarbiausią vakaro kovą. Buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempionas Conoras McGregoras vos per 40 sekundžių nokautavo Donaldą „Kaubojų“ Cerrone‘ą ir po daugiau nei trejų metų pertraukos džiaugėsi pergale.

Po airio pergalės amerikietis Floydas Mayweatheris užsiminė apie revanšinę kovą su C.McGregoru. Airis patikino, kad F.Mayweatheris karjeros dar tikrai nebaigė ir jų revanšas tam tikru metu tikrai įvyks. C.McGregoras negalėjo patvirtinti, kad šiemet kovos tik MMA narve.

Dar prieš „UFC 246“ turnyrą C.McGregoras kalbėdamas su ESPN žurnalistu Arieliu Helwani pareiškė, kad jį domina dar viena bokso legenda, filipinietis Manny Pacquiao, su kuriuo C.McGregoras buvo beveik pasiekęs susitarimą praeityje.

„Aš esu atviras dar vienai bokso kovai“, – sakė C.McGregoras. „Aš pažįstu Manny. Mes su juo buvome arti sutarties pasirašymo. Jam buvo pateiktas pasiūlymas ir galbūt įvyks mūsų kova, tačiau dar ne dabar“.

C.McGregoras taip pat pareiškė susidomėjimą kovoti su Paulie Malignaggi, kuris dirbo su C.McGregoru jo pasiruošimo stovykloje prieš kovą su F.Mayweatheriu. Tuo metu sklandė kalbos, kad C.McGregoras dominavo sparinguose ir net buvo nokautavęs buvusį čempioną P.Malignaggi. Vėliau P.Malignaggi įžeidinėjo C.McGregorą ir neigė pasirodžiusius gandus. Dabar P.Malignaggi yra pasitraukęs iš bokso, tačiau C.McGregoro iššūkis galėtų jį sugrąžinti atgal.

„Domina ir kova su P.Malignaggi. Norėčiau su juo susikauti. Aš vėl noriu boksuotis, darysiu tai keletą kartų ir aš iškovosiu bokso pasaulio čempiono titulą, nes esu prakeiktai geras“, – kalbėjo C.McGregoras.

Po C.McGregoro pergalės ir spaudos konferencijos su ESPN radiju kalbėjosi buvęs sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas britas Tysonas Fury, kuris džiaugėsi tuo, kad C.McGregoras dar nepamiršta bokso.

„Jeigu tik tu nori būti boksininku ir tuo užsiimti, daryk tai“, – C.McGregorui žinutę perdavė T.Fury. „Maniau, kad jis gana neblogai atrodė prieš F.Mayweatherį ir atrodė geriau, nei bet kas kitas anksčiau. Jis prigavo F.Mayweatherį su keletu gerų smūgių.

Manau, kad boksui ir visam koviniam sportui tai būtų puiku. Jeigu C.McGregoras susikautų su M.Pacquiao ar F.Mayweatherių, tai būtų didžiulis šou Las Vegase. Tai žmonėms suteiktų galimybę įsitraukti į pramogas ir veiksmą, sukurtų darbo. Atvežtų pinigus į Las Vegasą, į Ameriką, taip pat pritrauktų turistus. Manau, kad tai būtų labai, labai gerai sportui bendrąja prasme.

Aš norėčiau tai pamatyti, nes tai yra kažkas, ką žmonės nori daryti savo gyvenime. Kas aš, tu ar kažkas kitas yra toks, kad galėtų sakyti, ko kitiems nereikia daryti savo gyvenime?“, – kalbėjo T.Fury.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga