Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

 Buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras dar kartą pasirodė įspūdingai. C.McGregoras „UFC 246“ turnyre vos per 40 sekundžių nokautavo Donaldą „Kaubojų“ Cerrone‘ą, kuris nesugebėjo atlikti net nei vieno smūgio.

C.McGregoras po pergalės suskubo pasitikrinti, ar D.Cerrone‘ui viskas gerai ir jį apkabino bei padėkojo už kovą. Vėliau C.McGregoras apsikabino net ir su D.Cerrone‘o močiute ir tai buvo visiškai kitoks C.McGregoras nei mes jį matėme 2018 m. spalį kovoje su Chabibu Nurmagomedovu.

Po kovos UFC partnerė ESPN ir jos žurnalistas Arielis Helwani apsilankė C.McGregoro rūbinėje, kurioje aptarė svarbiausius dalykus.

„Sunkus darbas atsiperka“, – sakė C.McGregoras. „Nebuvau kitoks, nei būdavau anksčiau. Aš tiesiog buvau atsidavęs, daug dirbau ir to nusipelniau. Tai tiek. Mes visi esame lygūs, tačiau svarbiausia, kiek įdedi darbo įdedi ir koks esi atsidavęs. Aš buvau labai atsidavęs šioje pasiruošimo stovykloje ir esu laimingas bei didžiuojuosi, kad galiu atstovauti savo komandą“.

C.McGregoras nesutiko su A.Helwani pasakymu, kad po 3 metų pertraukos turbūt smagu vėl iškovoti pergalę.

„Nagi, aš pralaimėjau bokso kovą ir pasidaviau MMA kovoje. Būkime teisingi – aš niekada nebuvau sumuštas. Jūs niekada nematėte manęs sumušto. Tie pasakymai, kad praėjo daug laiko nuo pergalės.. Aš tiesiog nebuvau šiame žaidime, aš nebuvau jam atsidavęs. Labai gera sugrįžti“, – sakė C.McGregoras.

Kalbėdamas apie strategiją kovai su D.Cerrone‘u, C.McGregoras samprotavo, kad pradėjo kovą per daug stipriai ir dėl „ring rust‘o“ (ilgo nekovojimo, – aut. past.) nepataikė pirmojo smūgio.

„Jis planavo man smūgiuoti koja į galvą ir taip nokautuoti. Džiaugiuosi, kad aš jį su tuo prigavau. Žinojau, kad jis turi savo trūkumų. Kokį jis rekordą turi? Daugiausiai nokautu smūgių koja į galva. Tai išskirtinis rekordas. Prigauti jį su tuo smūgiu buvo labai, labai malonu“, – sakė C.McGregoras. „Kitas dalykas ko siekiau – pergalės nokautu trijose skirtinguose divizionuose. Žinoma, tai buvo techninis nokautas, tačiau vis dėlto – nokautas. Donaldas yra išskirtinis kovotojas, nereikėtų jo lengvai nurašyti. Niekas jo nebuvo įveikęs per 40 sekundžių, todėl esu labai, labai patenkintas. Einame toliau“, – sakė C.McGregoras.

Kada galime tikėtis airio sugrįžimo?

„Labai greitai. Dievas norėjo, kad šiandien būčiau šviežias. Kaip jau sakiau, šiandien aš šiek tiek švęsiu, praleisiu laiką su šeima ir tuomet grįšiu į treniruotes. Esu tikras, kad per artimiausias savaites mes kalbėsimės ir išsiaiškinsime, kaip viskas klostysis toliau“, – sakė C.McGregoras.

„Galbūt vasarą?“, – paklausė A.Helwani.

„Sakyčiau, kad taip. Greičiausiai taip“, – prieš ryžtingai tai patvirtindamas sakė C.McGregoras. „Taip, taip, taip“.

Kas galėtų būti C.McGregoru ir kokioje tai svorio kategorijoje galėtų įvykti, airis neatskleidė.

„Tai gali vykti bet kurioje svorio kategorijoje. Jų yra daugybę, aš tiesiog kuriu save. Dar vis yra daug darbo, kurį turiu įdėti. Šioje stovykloje aš kartais persidirbdavau, todėl turiu kelias dienas žengti atgal, kad atsigaučiau. Dabar aš vėl susikūriau tą darbo krūvio pagrindą ir galiu tai tęsti. Manyje yra daug daugiau. Aš ketinu išlaikyti tokią mąstyseną ir judėti į priekį“, – sakė C.McGregoras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

As
2020-01-22 04:10:45
Nebuvo sumustas..o prismaugtas nesiskaito, uzsmauges butu cicėnas jei nebutu pasidaves, kad ir iki mirties. Cirkininkas iki galo
Atsakyti

Tvarkaraščiai

LKL 2019/2020

02-26 „Neptūnas“ 19:00 „Sintek-Dzūkija“
02-29 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „Sintek-Dzūkija“
02-29 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
02-29 „Juventus“ 17:00 „Rytas“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City
Šeš 02-29 Aston Villa 02 : 00 Sheffield United
Šeš 02-29 Brighton & Hov… 14 : 30 Crystal Palace
Šeš 02-29 West Ham United 17 : 00 Southampton
Šeš 02-29 Newcastle United 17 : 00 Burnley
Šeš 02-29 AFC Bournemouth 17 : 00 Chelsea
Šeš 02-29 Watford 19 : 30 Liverpool