Danas Rapšys | Organizatorių nuotr.

Danas Rapšys | Organizatorių nuotr.

 Pekine (Kinija) šeštadienį startavo antrasis FINA Čempionų lygos etapas. Į jį kviečiami tik geriausi pasaulio plaukikai, tarp kurių – ir lietuvis Danas Rapšys.

Vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale D.Rapšys finišavo per 1 min. 45.74 sek. Jam pritrūko 0.19 sek. iki kino Yango Suno (1:45.55), kuris ir tapo plaukimo nugalėtoju. D.Rapšys plauke beveik sekunde greičiau, nei prieš keletą dienų Šendžene (1:46.50), kai iškovojo pergalę.

Lietuvis patikino, kad dabar didžiausią dėmesį kreipia į rezultatą, o ne į užimtą vietą. Jį antroji vieta Pekine pradžiugino labiau nei pirmoji Šendžene.

„Pirmas startas Pekine ir antroji vieta „FINA Champions Swim Series“! Dėkoju Yangui Sunui už gerą kovą iki paskutinių metrų! Esu minėjęs, kad kai rezultatas tenkina, nesvarbu kurią vietą tu užimi, tad esu laimingesnis, pasiekęs tokį laiką ir iškovojęs antrą vietą, nei Šendžene užėmęs pirmąja vietą su prastesniu laiku. Nemaniau, kad po atostogų galiu plaukti taip greitai. Dėkoju visiems už palaikymą!“, - rašė D.Rapšys.

Pirmas startas Pekine 200 m l/s 1:45:74 ir antroji vieta FINA Champions Swim Series! Dėkoju Sun Yang už gerą kovą iki...

Posted by Danas Rapšys on Saturday, January 18, 2020

Sekmadienį D.Rapšys baigs trumpą Čempionų lygos sezoną, kai plauks 400 m laisvuoju stiliumi. Šią rungtį pirmajame etape laimėjo Y.Sunas, plauksiantis ir Pekine.

Čempionų serijoje dalyvauja tik vardinius kvietimus gavę praėjusių olimpinių žaidynių ir pasaulio čempionato prizininkai, pasaulio rekordininkai, FINA Pasaulio taurės bendros įskaitos prizininkai ir pasaulio čempionato finalininkai. Neužsipildžius laisvoms vietoms kviečiami kiti geriausią FINA reitingą turintys plaukikai, neatitikę prieš tai įvardintų kriterijų.

Už pirmąją vietą dalyviui skiriama 16 tūkst., už antrąją – 12 tūkst., už trečiąją – 8 tūkst., o ketvirtąją – 6 tūkst. JAV dolerių premija. Iš viso šiame Čempionų serijos sezone plaukikai išsidalins beveik 2,5 mln. JAV dolerių prizinį fondą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United
Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City