Nelaimė Dakare | Organizatorių nuotr.

Nelaimė Dakare | Organizatorių nuotr.

 Šių metų Dakaro ralis Saudo Arabijoje buvo paženklintas skaudžia legendinio motociklininko portugalo Paulo Goncalveso netektimi. Jis po kritimo trasoje neatsigavo, nors medikai greitai atvyko į vietą ir stengėsi jį gelbėti.

Šiuo metu medikams tenka kovoti ir dėl olando Edwino Straverio gyvybės. Po 10-ojo etapo 38-ą vietą motociklininkų įskaitoje užėmęs sportininkas 11-ajame etape krito nuo kopos. Teigiama, kad prieš nelaimę jis važiavo 50 km/val. greičiu.

Po kritimo E.Straverio širdis neplakė net 10 minučių, bet medikai sugebėjo atgaivinti olandą. Netrukus jis sraigtasparniu buvo išgabentas į ligoninę, kur jam nustatytas kaklo slankstelio lūžis. Deja, E.Straverio būklė išlieka kritinė, o jo gyvybei vis dar gresia pavojus.

E.Straveris Dakaro ralyje dalyvavo trečią kartą. 2018 m. jis buvo 49-as, o 2019 m. – 30-as. Pernai jis tapo „Originals by Motul“ klasės nugalėtoju, kurioje motociklininkai važiuoja vieni be jokios komandos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų