Lukas Lekavičius | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (6/14) komanda sužaidė antras rezultatyviausias savo rungtynes Eurolygoje, bet pralaimėjo taškų lenktynes.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 94:96 (27:18, 22:28, 17:25, 28:25) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ (12/8)  krepšininkams.

Kauno komandoje šeši krepšininkai įmetė mažiausiai 10 taškų, o rezultatyviausi buvo po 16 surinkę Thomasas Walkupas ir Lukas Lekavičius.

„Žalgiris“ pataikė 64,7 proc. dvitaškių, 45,5 proc. tritaškių ir 87 proc. baudų metimų.

Kauno komanda per pirmąjį kėlinį pataikė devynis dvitaškius iš dešimties, tris tritaškius iš šešių ir per visą ketvirtį surinko 27 taškus.

„Žalgiris“ aštuntąją žaidimo minutę pirmavo 11 taškų persvara, bet prieš ketvirčio pabaigą skirtumas buvo sumažintas 27:18.

Antrajame kėlinyje nesustabdė „Panathinaikos“ komandos, kuri per visą ketvirtį surinko 28 taškus ir dukart šeimininkai buvo priartėję iki vieno taško.

Prieš ilgąją pertrauką skirtumą iki trijų taškų didino Luko Lekavičiaus baudų metimai.

L.Lekavičius per pirmąją mačo pusę surinko 12 taškų.

„Žalgiris“ ir trečiajame kėlinyje nesustabdė varžovų puolimo, šeimininkai pelnė 25 taškus ir kėliniui pasibaigus jau atsiliko 66:71.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje pasipylė „Žalgirio“ komandos klaidos, o tuo pasinaudojusi „Panathinaikos“ pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą 72:82.

„Žalgiriui“ dar buvo pavykę priartėti iki penkių taškų, bet du iš eilės DeShauno Thomaso tritaškiai iš to paties taško likus daugiau nei dvejoms minutėms didino skirtumą iki 11 taškų.

Kauniečiai nepasidavė, jie likus septynioms sekundėms po Nigelio Hayeso tritaškio priartėjo 94:96. Po to graikai suklydo, bet svečiai suregzti atakos per likusias kelias sekundes nespėjo.

„Žalgiris“ antrą kartą šiame sezone nusileido „Panathinaikos“ klubui. Pirmą kartą namuose „Žalgiris“ pralaimėjo tik 1 taško skirtum – 85:86.

„Panathinaikos“: Tyrese‘as Rice'as (6 rez. perd., 26 naud. bal.) 20, DeShaunas Thomasas 16 (8 atk. kam.), Nickas Calathesas 14 (11 rez. perd.), Georgios Papagiannis 13, Jimmeras Fredette'as 11.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius ir Thomasas Walkupas (7 rez. perd.) po 16, KC Riversas 13, Jockas Landale'as 11 (7 atk. kam.), Zachas LeDay ir Edgaras Ulanovas po 10, Nigelis Hayesas 9.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

Anon
2020-01-18 12:57:10
Aš nesupranku ką jie per treniruotes veikia? Tegul nuo 8 iki 5 val. vėto tritaškius.
2020-01-17 23:45:17
Kam komentuojant nesąmones pažiūrėkit kokius mes žaidėjus turim Sara's atsiduoda šimtų procentų. Jai neina tasz aidimas mūsų negrai net į žaidėjus nepanašus.turim ulanova lavoną ne apsigina ne kažką puolime. Lb gerai sužaidė su tokia sudetimi
white mamba
2020-01-17 23:52:51
pritariu sudetis graudi,milaknis ,ulanovas,jankunas :D ir tik 2 taskais sugebejo gaut
As
2020-01-17 23:56:05
Tu pats tikriausiai negras ir dar lavonas...blet jokios pagarbos pas dokius ubagus...
egis
2020-01-18 00:06:21
Su tavo nuomone sutinku, kad neįspūdingą sudėtį turi "Žalgiris", bet, kaip čia toks"lavonas", kaip Ulanovas sugeba bent jau vidutiniškai 10 taškų įmest Eurolygoj,o ne kokioj Europos taurėj, tie legionieriai būtent tiek pirmose, tiek antrose rungtynėse buvo vieni iš lyderių, taip, kad nereikia taip tų žaidėjų nuvertint, ne kažkokios krepšinio žvaigždės, bet stiprūs Eurolygos vidutiniokai,"lavonai" neįveiktų "Fenerbachčė","Real","Makabi" kokios jie bebūtų žaidėjų sudėties ar prastam komandinio žaidimo lygyj.
quNNcy
2020-01-18 11:30:12
mamba pritariu del ules,milo ir jankuno :) egi nemeta tas ulanovas vidutiniskai po 10 vidurkis jo jau 5 metai nesikeicia 7 taskai ir viskas ir garantuoju kad eurocupe jis nebutu isskirtinis,del sio teiginio stiprus vidutiniokai taip pat abejoju,del zvaigzdziu sutinku,mes ju neturime tiesiog,nesneku apie saboni ar valanciuna,kai praejo ta superine karta saras,macas,siska,kaukenas ir viskas... kleiza buvo suzibes bet traumos... dar maciulis kuris tikrai savo laiku buvo juodadarbis ir puikus ginyboje,niekada nebuvo tasku darymo masina,bet buvo vertinamas,neveltui lose uz armani,pao ir reala,kartais susimastau ar latviai jau musu nepralenke ant krepsinio

O apie zalius,na kaip tampa iprasta si sezona vel pralosta keletas tasku,kelintos tokios 6-7 rungtynes? ech.. gaila :) maciau cia nepatenkintu sarunu,draugai turite gera stratega,bet kai pralosia to nerverinat,pamirsot kur dazniausiai zalgiris rasdavosi iki jo atejimo
kasaras
2020-01-17 23:43:15
dabar jonas miklovas su donatu urbonu apsitries is nevilties ir galutinai nurasys zalgiri si sezona
Donce
2020-01-17 23:38:21
Realybe tokia kad zaidziam be Centro ir izaidejo kas sudaro puse komandos, o pralaimim keliais taskeliais pastoviai. Tikiuosi kitais Metais bent izaidejo nupirkom ir birutis sugrys it tai jau butu vaizdelis geresnis
egis
2020-01-17 23:36:43
"Žalgiris" antras rungtynes išeilės sužaidė puikiai, tik tiek, kad antrų rungtynių pabaigoj padaugėjo klaidų puolime, bet, kaip sužaidė pabaigą kovingai , sugebėjo beveik likviduot dešimties taškų skirtumą,"Panathinaikos" pasisekė, kad buvo permažai likę laiko perėmus žalgiriečiam kamuolį ir baigėsi rungtynių laikas išgelbėjęs "Panathinaikos". Taip,kad "Žalgiriui" ši savaitė buvo sėkminga, viena pergalė ir dar neprarasta galimybė pakovot dėl top-8. Jd ir kiti idiotai galit apsitriesdami dergt žalgiriečius ir Š.Jasikevičių, bet buvot, esat ir liksit padugnėm.
O bld
2020-01-17 23:54:05
Tas smarvė apsireiškė
egis
2020-01-18 00:07:44
Tai apsireiškei prišikęs kelnes ir dar visiem paskelbei.
Taip
2020-01-17 23:35:17
Man tai labiausiai patinka tie issi.g.i.meliai kurie uz pralaimejimus atsistoja ploja.Matyt labai dziugu kai gauna

Lt
2020-01-17 23:29:07
Gėda pralost prieš tris zaidejus
Pasikartosiu
2020-01-17 23:08:29
Nu jasikevisciu ką dabar kaltinsi- urode?
egis
2020-01-17 23:28:28
Urodai tik tokie, kaip tu, tesugebantis įžeidinėt ir žemint kitus.
Zemaic
2020-01-17 23:36:22
To pasikartosiu valink nx ubage smaukyk desra valkata nedapistas ka tu ismanai urode supisiu tave valkata