Eimantas Gudiškis | Organizatorių nuotr.

Eimantas Gudiškis | Organizatorių nuotr.

 Geriausia neprofesionalių dviratininkų komanda Lietuvoje pripažinta „Colibri Cycling Team“ pasirašė dviejų metų bendradarbiavimo sutartį su vienu žymiausių pasaulyje dviračių, motosporto ir žiemos sporto įrangos gamintojų „SCOTT Sports“. Ši Šveicarijos bendrovė tapo komandos 2020 ir 2021 m. sezonų rėmėju. 

Daugkartinių Lietuvos plento taurės bei Lietuvos MTB dviračių maratonų taurės nugalėtojų komanda „Colibri Cycling Team“ jungia daugiau nei 30 buvusių dviračių sporto profesionalų ir neprofesionalių dviratininkų. Kiekvienais metais komandos nariai dalyvauja 20 kalnų ir plento dviračio rungtynių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Lenkijoje. 

„2019 m. sezonas mums buvo ypatingai sėkmingas. Mūsų komandos nariai tapo Lietuvos plento ir MTB (kalnų) dviračių čempionais, užėmė rekordines vietas Estijos Tartu ir Lenkijos Kresowe MTB velomaratonuose. Taip pat labai didžiuojamės mūsų komandos nariu Arnoldu Valiauga, kuris yra tapęs „WEMBO“ 24 valandų duetų Europos čempionu“, – praėjusio sezono pasiekimais pasidalino „Colibri Cycling Team“ komandos vadovas, dviratininkas Eimantas Gudiškis. 

2020 m. sezoną „Colibri Cycling Team“ planuoja ne tik siekti naujų rezultatų Lietuvos MTB ir plento dviračių varžybose, bet ir smarkiai išplėsti rungtynių geografiją. Komandos nariai dalyvaus Austrijos „Alpen Tour“, Italijos „UEC Granfondo & Mediofondo European Championships“, Lenkijos „Tatra Road Race“ bei Estijos „Tartu RATTA Marathon“ ir „Tartu Rattaralli“ varžybose. 2021 m. taip pat planuojama dalyvauti ir legendinėse kalnų dviračių varžybose Šveicarijos Alpėse „Swiss Epic“. 

„2020-2021 metams sau iškėlėme kaip niekada ambicingus planus. Todėl labai džiaugiamės turimu „SCOTT Sports“, vieno iš pasaulinės dviračių sporto bendruomenės lyderių, palaikymu. Jie tiki mūsų komandos potencialu ir ryžtu pasiekti naujas aukštumas, tiek Baltijos šalyse, tiek likusioje Europoje. Esame jiems labai dėkingi ir tikimės, kad kartu ne tik suteiksime „Colibri Cycling Team“ dviratininkams daugiau galimybių dalyvauti rungtyse, bet ir galėsime sudominti ir pritraukti daugiau žmonių į dviračių sportą, įskaitant neprofesionalų“, – teigė Lietuvos kalnų dviračių taurės čempionas. 

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie talentingų sportininkų palaikymo. Visame pasaulyje „SCOTT Sports“ remia daugiau nei 100 komandų ir individualių dviratininkų, motociklininkų, slidininkų ir kitų sportininkų. Kalnų dviračių komandos bei individualūs dviratininkai lenktyniaudami „SCOTT“ dviračiais ne kartą tapo Olimpinių žaidynių bei Pasaulio čempionatų nugalėtojais ir prizininkais, prestižinių kalnų dviračių lenktynių „Cape Epic“ čempionais, „Tour de France“ etapų nugalėtojais bei kitų varžybų lyderiais. Bendradarbiavimas su Lietuvos „Colibri Cycling Team“ – tai galimybė ne tik prisidėti prie šios komandos pasiekimų augimo, bet ir palaikyti kalnų dviračių sporto kultūros populiarinimą Baltijos šalyse“, – sakė „SCOTT Sports“ remiamų sportininkų vadybininkas, sporto prekių parduotuvės „S-Sportas“ atstovas Petras Andrašiūnas.

Įkurtas JAV XX-ojo amžiaus viduryje, šiandien „SCOTT Sports“ – tai pasaulinis dviračių, motosporto, žiemos sporto specializuotos įrangos ir aprangos gamintojas su pagrindine būstine Šveicarijoje. Lietuvoje „SCOTT Sports“ sportininkų rėmimo programas atstovauja dviračių ir laisvalaikio prekių parduotuvių tinklas „S-Sportas“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United
Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City