„Fenerbahče“
Ilgoji pertrauka
31
:
47
Atsinaujins po sek
„Real“
Sniego tinklinis | Augusto Četkausko nuotr.

Sniego tinklinis | Augusto Četkausko nuotr.

 Vasario 1-2 dienomis Druskininkuose vyks atvirasis Lietuvos sniego tinklinio čempionatas – „EEVZA Snow Volleyball Tournament powered by Affidea klinika“ turnyras. Antradienį buvo patvirtinta, kad Lietuvos čempionai pelnys teisę dalyvauti antrajame Europos sniego tinklinio čempionate.

Šis čempionatas Druskininkuose vyks „LTeam“ žiemos olimpinio festivalio metu, todėl neabejojama, kad tai bus vienas ryškiausių šio renginio akcentų. Kaip galima suprasti iš čempionato pavadinimo, šios varžybos kartu bus ir Rytų Europos zoninės tinklinio asociacijos (EEVZA) turnyras, todėl jame bus laukiama nemažai komandų iš užsienio valstybių.

Lietuvos tinklinio federacija (LTF) džiaugiasi, kad tęsiasi glaudus bendradarbiavimas su „Lteam“ festivaliu. Praėjusiais metais sniego tinklininkai taip pat varžėsi šio festivalio metu, o puikiomis emocijomis spindėjo tiek žiūrovai, tiek patys žaidėjai. Druskininkuose esanti „Snow arena“ garantuos, kad atviras Lietuvos sniego tinklinio čempionatas įvyks net ir esant netinkamoms oro sąlygoms.

Čempionato prizininkai išsidalins piniginį fondą, o visi dalyviai bus apdovanoti „LTeam“ žiemos olimpinio festivalio medaliais. Nugalėtojams atiteks išskirtinio dizaino statulėlės bei rėmėjų dovanos.

Pati pirmoji į EEVZA turnyrą Druskininkuose užsiregistravo Vytenės Vitkauskaitės, Urtės Andriukaitytės ir Karolės Virbickaitės komanda. Ji iškart laikoma viena varžybų favoričių.

Kovingoji V. Vitkauskaitė pabrėžia, kad sniego tinklinyje svarbiausias yra noras. „Jeigu noras bus, tai apranga ir avalynė problemų nesukels. Geriausia yra žaisti su futbolo bateliais, kurie padeda neslidinėti po aikštelę, o tinkama apranga yra tokia, kuri nevaržo judesių, bet tuo pačiu būtų ir šilta, kad būtų galima laisvai sušilti ir išvengti traumų“, - patarimais dalinosi tinklininkė.

Registracija į Lietuvos sniego tinklinio čempionatą vyksta LTF interneto svetainėje.

Europos tinklinio konfederacija (CEV) toliau siekia populiarinti sniego tinklinį ir kartu su Pasaulio tinklinio federacija (FIVB) atlieka žingsnius, reikalingus norint šį sportą įtraukti į žiemos olimpinių žaidynių programą. Planuojama, kad 2022 metų olimpinėse žaidynėse Pekine (Kinija) sniego tinklinis bus kaip parodomoji sporto šaka, o ateityje – oficialiai įtraukta į olimpinių žaidynių programą.

Su sniego tinkliniu sausio 18-19 dienomis galės susipažinti Lozanoje (Šveicarija) vykstančio jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyviai ir žiūrovai. Čia bus surengtas sniego tinklinio festivalis.

Lietuvos sniego tinklininkai visu grožiu suspindėjo jau pirmajame Europos čempionate Austrijoje 2018 metais. Tuomet Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė tapo Europos čempionėmis, o Lukas Každailis ir Arnas Rumševičius iškovojo bronzos medalius. Per porą pastarųjų metų sniego tinklinis evoliucionavo. Siekiant didesnio patrauklumo ir išskirtinumo, buvo pradėta žaisti trys prieš tris, o komandas gali sudaryti keturi žaidėjai. Ši naujovė nebuvo problema mūsų šalies tinklininkams, kurie ne kartą užėmė aukštas vietas Europos turo etapuose įvairiose šalyse.

Atviro Lietuvos sniego tinklinio čempionato ir „Lteam“ žiemos olimpinio festivalio metu Druskininkuose žiūrovų taip pat laukia linksmybės su Sauliumi Prūsaičiu, talismanais, įvairiomis sporto užduotimis, prizais ir šiltomis emocijomis.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City
Sek 02-23 Wolverhampton … 16 : 00 Norwich City
Sek 02-23 Manchester United 16 : 00 Watford
Sek 02-23 Arsenal 18 : 30 Everton