Romanas Starikovičius | Pitlane/Ryčio Šeškaičio nuotr.

Romanas Starikovičius | Pitlane/Ryčio Šeškaičio nuotr.

 Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje Romanas Starikovičius su šturmanu Bertu Heskesu 10-ajame greičio ruože neįveikė net pirmojo kilometro.

Ant kopos greitai užvažiavęs R.Starikovičius nepastebėjo, kad už jos yra status skardis. Kipro atstovas nespėjo sumažinti greičio, perskrido per visą skardį ir skausmingai nusileido. Tiek R.Starikovičius, tiek B.Heskesas patyrė nugaros traumas. Medikai juos abu išgabeno į ligoninę, tad ralis jiems baigėsi.

Medikai nustatė, kad B.Heskesas susižeidė antrąjį stuburo slankstelį. Jis šiuo metu operuojamas. R.Starikovičiaus situacija iki galo dar neaiški, jam atliekami papildomi tyrimai. Jau aišku, kad jis pažeidė septintąjį stuburo slankstelį, o jo krūtines srityje rasta oro sankaupa. Abu sportininkai taip pat patyrė smegenų sutrenkimus ir kol kas neaišku, kada bus išleisti iš ligoninės.

11-ajame etape rimčiausią avariją patyrė prancūzas Pierre‘as Lachaume. Jo „Peugeot“ keletą kartų vertėsi ore ir buvo visiškai sumaitotas. Laimei, prancūzas su šturmanu Jeanu Micheliu Polato rimčiau nenukentėjo, bet ši atėmė iš jų galimybę užbaigti Dakarą geriausiųjų 10-uke. Prieš 11-ąjį etapą prancūzai buvo 10-i ir ketvirtadienį važiavo geru tempu, iki lemtingos avarijos jie buvo 9-i.

Labai prastas šis etapas buvo amerikiečiui Mitchellui Guthrie. Bagių klasėje du etapus laimėjęs amerikietis jau anksčiau patyrė variklio gedimą. Dakaro naujokas vėliau gavo variklį iš komandos draugo prancūzo Cyrilo Despres, bet ketvirtadienį vėl patyrė gedimą. M.Guthrie sugaišo beveik 4 valandas, kol pagaliau pajudėjo į trasą. Šiuo metu finišo jis dar nepasiekė, jam dar liko važiuoti apie 150 km.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų