A.Gelažninkas: „Viskas pastatyta ant kortos“ fotogalerija + VIDEO

2020.01.16 16:05
Arūnas Gelažninkas | Organizatorių nuotr.

Arūnas Gelažninkas | Organizatorių nuotr.

 Maratono dienos baigtos ir „#ZigmasDakarteam“ atstovas Arūnas Gelažninkas džiaugėsi, kad pavyko jį įveikti. Dabar jis gali pradėti ruoštis paskutinei Dakaro ralio dienai, nors buvo visko.

Pirmiausia, prieš pat maratono pradžią sportininkui sugedo 6-asis bėgis, todėl jis negalėjo palaikyti pilno tempo: „Aš spaudžiu, motociklas vargsta, o visi tik lenkia mane kaip stovintį“, - pasakojo Arūnas.

Grįžęs į bivaką A.Gelažninkas kartu su komanda nutarė kuo skubiau tvarkyti gedimą ir iš gamyklinės komandos gavę variklį jį pakeitė. Maratonui prasidėjus, viskas klostėsi gana neblogai, motociklas veikė įprastai, tačiau sportininkas paklydo ir prarado apie 30 minučių, kurios jį nustūmė į 72-ą poziciją.

11-a diena buvo sunki, ilga ir reikalaujanti daug darbo: „Buvo labai sunku, būdamas galinėse pozicijose turėjau, tiesiogine to žodžio prasme, brautis link geresnių pozicijų, rezultatu labai džiaugiuosi.”

Rytoj visų, dar ralyje besikaunančių lenktynininkų, laukia paskutinė diena, viso sportininkams teks įveikti 447 km, iš kurių 374 km sudarys greičio ruožas.

„Paskutinioji diena turbūt svarbiausia, viskas pastatyta ant kortos, privalome būti susikaupę ir 100 proc. atsidavę“, - kalbėjo A.Gelažninkas.

A.Gelažninko komentaras:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.