Chabibas Nurmagomedovas ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

  Artėjantį savaitgalį Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) įvyks „UFC 246“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras, kuriame į narvą grįš buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempionas airis Conoras McGregoras. Jis pagrindinėje vakaro kovoje pusvidutinio svorio kategorijoje susikaus su 36-erių metų amerikiečiu Donaldu Cerrone‘u, kuris neretai vadinamas tiesiog „Kaubojumi“.

Antradienį vykusioje spaudos konferencijoje pirmą kartą akis į akį susitiko abu kovotojai. Į sceną įėjęs C.McGregoras paspaudė ranką UFC prezidentui Dana White‘ui ir tada pasisuko į savo varžovą D.Cerrone‘ą. Nebuvo nei susistumdymų, nei skraidančių vandens buteliukų. Vietoje to, C.McGregoras apsikeitė maloniais komplimentais su varžovu.

Tai nebuvo toks C.McGregoras, kurį buvome įpratę jį matyti pastaruoju metu. Tiek prieš kovas su Nate‘u Diazu, tiek bokso dvikovoje su Floydu Mayweatheriu ar kovoje su UFC lengvo svorio kategorijos čempionu Chabibu Nurmagomedovu, C.McGregoras nevengdavo įžeidinėjimų, o su C.Nurmagomedovu net pasiekė asmeniškumus.

Šį kartą viskas buvo kitaip, C.McGregoras išreiškė pagarbą D.Cerrone‘ui už tai, ką jis pasiekė MMA sporte, pagyrė net jo krokodilo odos švarką.

„Kraujo bus, tačiau tai nebus tas blogas kraujas“, – patikino C.McGregoras.

Eidamas į akistatą, C.McGregoras paspaudė ranką amerikiečiui, o žiūrėdamas jam į akis neištarė nei vieno žodžio.

Toks elgesys MMA sirgaliams priminė 2018 m. istoriją, kuomet C.McGregoras susitiko su C.Nurmagomedovu. Tą kartą buvo išsakyta daug žodžių, o vienas sakinys dabar atrodo turintis prasmę.

Prieš dvikovą su C.McGregoru, C.Nurmagomedovas teigė norintis pakeisti airio mastymą.

„Aš noriu jį padaryti paprastu ir nuolankiu, šiek tiek jį pamokyti, pakeisti jo veidą. Žinoma, keisdamas veidą aš galiu pakeisti ir jo mintis“, – tada sakė C.Nurmagomedovas.

Daugelis sirgalių pastebėjo, kad po ketvirtame raunde patirto pralaimėjimo C.McGregoro mąstysena gerokai pasikeitė. Jis pats pripažino, kad jau kurį laiką nevartoja alkoholio, nori vėl pasiekti UFC viršūnę ir yra pasirengęs net kovoti 3 kartus per metus, nors paskutinį kartą taip buvo tik 2016 m.

Spaudos konferencijoje C.McGregoro buvo pasiteirauta apie šiuos pasikeitimus, tačiau pats airis tikino, kad jis išliko toks pats.

„Aš vis dar esu tas jaunas vaikas, koks visada buvau. Aš vis dar esu siekiantis žvaigždžių vyrukas, darantis tai, ko anksčiau nedariau. Jaučiuosi tarsi atvertęs naują lapą. Esu atsinaujinęs. Kartais mums reikia nuvykti į tam tikras gyvenimo vietas, kad suprastum, ką turi padaryti. Esu dėkingas ir pagerbtas už tai, kad vėl kovoju JAV žemėje. Čia patyriau daug puikių akimirkų, esu kovotojas ir linksmintojas ir atėjęs čia duosiu žmonėms tai, ko jie nori“, – sakė C.McGregoras.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (14)
Registruoti
Anoniminiai (14)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų