Rafaelis Nadalis | Scanpix nuotr.

Rafaelis Nadalis | Scanpix nuotr.

 Jau pirmadienį Melburne (Australija) turėtų prasidėti pirmasis šių metų „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyras „Australian Open“.

Australiją ir toliau siaubia gaisrai, keliantys problemų ir tenisininkams. Šiuo metu Australijoje susirinko visas teniso elitas, o „Australian Open“ kvalifikacijos kovos jau prasidėjo, tačiau dėl oro užterštumo kol kas gerokai atsiliekama nuo programos. Tiesa, trečiadienį Melburnas sulaukė lietaus. Tai kiek pagerino oro situaciją, tačiau žaisti tenisininkai vis tiek negalėjo.

Trečiadienį buvo surengtas paramos turnyras, į kurį sukviestos tokios teniso žvaigždės kaip Rafaelis Nadalis, Rogeris Federeris, Novakas Djokovičius ir Serena Williams. Idėja surengti tokį turnyrą kilo Nickui Kyrgiosui, kuris ir pats pasirodė Rodo Laverio vardo arenoje.

R.Federeris ir R.Nadalis kartu paskelbė, jog paaukos po 250 tūkst. Australijos dolerių (po 155 tūkst. eurų) kovai su gaisrais. Iš viso per vakarą buvo surinkta kiek daugiau nei 4,826 mln. Australijos dolerių (3 mln. eurų).

„Australian Open“ pagrindinio etapo burtai bus traukiami ketvirtadienį 9 val. ryte. Savo varžovą sužinos ir Ričardas Berankis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.