Artūras Milaknis | „Žalgirio“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (6/13) komanda įsirašė pergalę Eurolygoje, kuri svečiuose 76:70 (22:20, 16:18, 19:15, 19:17) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (9/10) krepšininkus.

Žalgiriečiai revanšavosi už pralaimėjimą pirmajame rate rezultatu 59:61 bei šiandien dar nutraukė serbų keturių pergalių seriją.

Lukas Lekavičius nugalėtojams pelnė 17 taškų, Zachas LeDay‘us surinko 10.

Tuo tarpu „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas tapo Eurolygos visų laikų atkovotų kamuolių lyderiu.

Artūras Milaknis vienas pats per pirmąjį kėlinį įmetė devynis taškus, Lukas Lekavičius surinko šešis, tačiau rezultatyvaus lietuvių pasirodymo atitrūkti per ketvirtį nepakako. Kėliniui pasibaigus „Žalgiris“ pirmavo 22:20.

Per antrąjį kėlinį komandos žaidė taškas į tašką, pirmaujanti ekipa keitėsi kelis kartus ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus ties 38 taškais.

A.Milaknis per pirmąją dvikovos pusę su devyniais taškais buvo rezultatyviausias žalgirietis, aštuonis pelnė K.C.Riversas.

Trečiajame kėlinyje žaista atkarpomis. Jo pradžioje serbai pelnė pirmuosius septynis taškus, bet po to žalgiris atsakė atkarpa 11 – 0. Kėliniui pasibaigus žalgiriečiai pirmavo 57:53.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje Nigelis Hayesas pelnė pirmuosius penkis taškus ir skirtumas didėjo iki devynių taškų. Per likusį laiką svečiai sėkmingai atsilaikė, kurie į kiekvieną varžovų bandymą priartėti atsakydavo taškais.

„Žalgirio“ klubui tai yra trečia pergalė per paskutines keturias rungtynes.

Penktadienį kauniečiai susitiks su Atėnų „Panathinaikos“ klubu, dvikova taip pat vyks svetimoje arenoje.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 17, Zachas LeDay’us 10, Jockas Landale’as (9 atk. kam.) ir Artūras Milaknis – po 9, K.C.Riversas ir Thomasas Walkupas – po 8.

„Crvena Zvezda“: Lorenzo Brownas 14, Vladimiras Štimacas (7 atk. kam.), Billy Baronas ir Jamesas Gistas – po 9, Ognjenas Kuzmičius 8 (8 atk. kam.).

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

quNNcy
2020-01-16 17:30:22
Lekavicius gerai atrodo jau nepirmose varzybose,australas puse velnio puolime,bet ginyba ... na cia gal nesiplesiu,ji kewra pas ji,ule susirinko sau budingus skaiciukus 7pts vidurki pasieke ir uztenka
2020-01-15 22:06:24
Sunki ir taip reikalinga "Žalgiriui" pergalė pasiekta ir dar Belgrade esant tokiam dideliam psichologiniam spaudimui ir "Crvena zvezda" fanų pusės ir žalgiriečiau sugebėjo įveikt komandą kuri šiuo metu Eurolygoj viena iš labiausiai pagerinusių savo žaidimą. Šaunuolis L.Lekavičius vėl puikiai ne tik puolime ir gynyboj sužaidė,bet ir kaip įžaidėjas atrodė labai patikimai vadovaujantis žadimui. Visus "Žalgirio" fanus su pergale, o rytfaniai geriau mažiau lokit ant "Žalgirio", o pasidžiaukit, galbūt vienintele pergale Europos taurės antram etape.
Opa vel tas homosapiens
2020-01-15 22:47:08
Vel tas naras nardo i šikna.Ir kaip neatsibosta būti tikiu nevykeliu.Naras!!! Jei galėtum padaryt ,kad žalg laimėtu tai stopudovai nučiulptum visiems priešininkams 100% :D :D :D iš kur tu ateivi?
rimtai
2020-01-16 00:15:12
egi, matos esi fanas ziaurus zalgirio, bet tie "eksperto" pastebejimai ir komentavimas toks pradeda u*pist jau.
egis-rimtai
2020-01-16 00:24:53
O man tai užknisa tokie kuriem užkliūna mano pastebėjimas, kas man patiko rungtynėse "Žalgirio" žaidime, taip, kad nenurodinėkit, ką aš turėčiau rašyt ir kaip rašyt.
egis
2020-01-16 00:27:21
Kai kam matau patinka savo pomėgius viešint, tai negali susilaikyt, tai vis seksualinių mažumų polinkius paviešina.
to rimtai
2020-01-16 00:42:36
jei uzpisa tai neskaityk!
to egis: prie ko cia seksualines mazumos?
egis
2020-01-16 00:57:24
Paskaityk atidžiau to "opa" komentarą ir bus aišku prie ko seksualinės mažumos.
Egis pituhas
2020-01-16 01:16:32
Tevai nuo mažumės tave žagino.užaugai apsigimusios psihikos padaras.net ne žmogus
egis
2020-01-16 12:20:19
Tai vėl savo varganos vaikystės prisiminimais daliniesi pituhe iš nuskriaustųjų kastos ?
Arvydas
2020-01-15 22:06:18
Čia du skirtingi lygiai ir šito reiktų nepamiršti. Šiandien abu klubai parodė Lietuvos krepšinio jėga pasidžiaugkim ir nėr čia ko įžeidinėti vieniem kitus. Dabar sergam už Neptūną