Danas Rapšys | LEN nuotr.

Danas Rapšys | LEN nuotr.

  Šendžene (Kinija) trečiadienį baigėsi pirmasis iš dviejų prestižinės FINA plaukimo Čempionų lygos etapų. Į jį sukviesti tik geriausi pasaulio plaukikai, tarp kurių – ir lietuvis Danas Rapšys.

Vieną pergalę Šendžene jau iškovojęs D.Rapšys trečiadienį plaukė 400 m laisvuoju stiliumi. Antrą kartą iš eilės nugalėti kino Yango Suno lietuviui nepavyko. D.Rapšys distanciją įveikė per 3 min. 46.62 sek. ir finišavo antras. Y.Sunas pagrindinėje savo rungtyje buvo gerokai greitesnis (3:44.07).

D.Rapšys vėl geriausiai sureagavo į starto signalą ir buvo priekyje pirmuosius 100 m. Tuomet į priekį išsiveržė kitas kinas Xinjie Ji, o nuo 250 m atžymos lyderio poziciją perėmė Y.Sunas. Jis finišavo labai galingai – paskutinius 50 m nuplaukė per 25.96 sek. X.Ji buvo trečias (3:48.11), o vengras Dominikas Kozma (3:57.91) konkurencijos beveik nesudarė.

Po iškovoto sidabro medalio D.Rapšys savo nuomone apie šį startą pasidalino socialiniame tinkle bei atskleidė, kodėl jo laikas buvo prastesnis nei galėjo būti.

„Čempionų lygos sidabras sunkioje 400 m laisvu stiliumi distancijoje (3:46.62). Stengiausi, manau, pasiekiau geriausią įmanomą mano situacijoje rezultatą. Tikriausiai būtų geresnis, jei būčiau susitvarkęs su aklimatizacija. Padariau klaidą per daug miegodamas lėktuve, dabar esu išsimušęs iš ritmo. Darysiu viską, kad iki kitų varžybų į ji grįžčiau“, – rašė D.Rapšys.

#FINA Čempionų lygos sidabras sunkioje 400 m l/s distancijoje (3:46.62). 🥈Stengiausi, manau, pasiekiau geriausią įmanomą...

Posted by Danas Rapšys on Wednesday, January 15, 2020

Jau sausio 18-19 dienomis D.Rapšys Kinijos sostinėje Pekina dalyvaus antrame FINA Čempionų lygos etape.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.