„Ryto“ ir „Unics“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„Ryto“ ir „Unics“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Vilniaus „Ryto“ (1/1) komanda Europos taurės turnyro „Top 16“ etape įsirašė pirmąją pergalę.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai svečiuose 89:73 (23:17, 22:18, 27:19, 12:19) įveikė Stambulo „Galatasaray“ (1/1) krepšininkus.

Eimantas Bendžius nugalėtojams pelnė 21 tašką, jis pataikė penkis tritaškius iš 9. Pako Cruzas surinko 19 taškų.

„Ryto“ komanda pirmavo beveik visą pirmąją mačo pusę, kuri po pirmojo ketvirčio turėjo šešių taškų pranašumą.

Antrajame kėlinyje „Rytas“ po Martyno Echodo ir Pako Cruzo taškų įgijo 13 taškų persvarą – 39:26. Prieš ilgąją pertrauką skirtumas sumažėjo 45:35.

Vilniečiai per pirmus du kėlinius pataikė 63 proc. dvitaškių, o rezultatyviausias buvo devynis taškus surinkęs P.Cruzas.

Trečiajame kėlinyje „Rytas“ pelnė šešis taškus be atsako ir Arno Butkevičiaus dvitaškis didino skirtumą 51:37. Vilniečiai iniciatyvos po to į varžovų rankas neatidavė ir po 30 žaidimo minučių jie buvo priekyje 72:54.

Paskutiniame ketvirtyje komandas vienu metu skyrė 21 taškas ir „Rytas“ pergalės nepaleido.

Kitame ture „Rytas“ susitiks su „AS Monaco“ klubu.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 21 (0/1 dvit., 5/9 trit., 6/6 baud.), Pako Cruzas 19, Arnas Butkevičius 14, Mindaugas Girdžiūnas 12, Terrellas Holloway 9.

„Galatasaray“: Aaronas Harrisonas 22, Alexas Poythressas 19, Gregas Whittingtonas 12.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“
03-07 „Cbet“ 16:00 „Neptūnas“
03-07 „Juventus“ 17:20 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

03-05 „Žalgiris“ 20:00 „AX Armani“
03-05 „Chimki“ 21:00 ALBA
03-05 „Olympiacos“ 21:00 „Crvena Zvezda“
03-05 ASVEL 21:45 „Fenerbahče“
03-05 „Barcelona“ 22:00 „Baskonia“
03-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Maccabi“
03-11 CSKA 21:00 „AX Armani“
03-11 ASVEL 21:45 ALBA
03-11 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Chimki“
03-11 „Real“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 03-06 Burnley 14 : 30 Arsenal
Šeš 03-06 Sheffield United 17 : 00 Southampton
Šeš 03-06 Aston Villa 19 : 30 Wolverhampton …
Šeš 03-06 Brighton & Hov… 22 : 00 Leicester City
Sek 03-07 West Bromwich … 14 : 00 Newcastle United
Sek 03-07 Liverpool 16 : 00 Fulham
Sek 03-07 Manchester City 18 : 30 Manchester United
Sek 03-07 Tottenham Hotspur 21 : 15 Crystal Palace