Rungtynių akimirka | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Rungtynių akimirka | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Atėnų „Panathinaikos“ (11/8) Eurolygoje savų žiūrovų akivaizdoje po permainingos kovos 98:83 (28:18, 25:35, 23:22, 22:8) susitvarkė su Miuncheno „Bayern“ krepšininkais (6/13).

Galingai rungtynes pradėjęs „Panathinaikos“ susikrovė solidų pranašumą 19:2. Visgi „Bayern“ nenuleido rankų ir antrajame kėlinyje pelniusi net 35 taškus puolime išlygino rezultatą 53:53.

Vokietijos klubas ir toliau puikiai atakuodamas įgijo devynių taškų persvarą 70:61. Lemiamu metu Graikijos ekipa perėmė iniciatyvą į savo rankas ir ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus 77:77, o per likusį laiką užtikrintai susitvarkė su varžovu - 98:83.

„Panathinaikos“: Deshaunas Thomasas – 18 (6/10 dvit., 9 atk. kam., 28 naud. bal.), Ioannis Papapetrou – 13 (5/5 dvit., 9 atk. kam., 20 naud. bal.), Tyrese’as Rice’as – 12 (5 rez. perd.), Nickas Calathesas (12 rez. perd.), Jacobas Wiley’us ir Konstantinosas Mitoglou – po 11.

„Bayern“: Gregas Monroe – 17 (6/19 dvit., 9 atk. kam., 26 naud. bal.), Thomasas Bray‘us – 14 (5 rez. perd.), Petteri Koponenas – 12, Joshua Huestis – 11, Paulas Zipseris – 10.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Fgh
2020-01-16 08:59:09
Kokia keista metimo technika
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
11-01 „Žalgiris“ 17:00 „Neptūnas“
11-01 „Šiauliai“ 17:00 „Juventus“

2020/21 m. Eurolyga

11-05 „Anadolu Efes“ 19:30 „Maccabi“
11-05 „Zenit“ 21:00 „Olympiacos“
11-05 ALBA 21:00 „Barcelona“
11-05 „Baskonia“ 22:00 ASVEL
11-06 „Bayern“ 19:30 „Crvena Zvezda“
11-06 „Panathinaikos“ 19:30 CSKA
11-06 „Fenerbahče“ 19:45 „Chimki“
11-06 „Žalgiris“ 20:00 „Real“
11-06 „Valencia“ 22:00 „AX Armani“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai
Sek 11-08 Žalgiris 15 : 00 Sūduva