Rungtynių akimirka | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Rungtynių akimirka | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Atėnų „Panathinaikos“ (11/8) Eurolygoje savų žiūrovų akivaizdoje po permainingos kovos 98:83 (28:18, 25:35, 23:22, 22:8) susitvarkė su Miuncheno „Bayern“ krepšininkais (6/13).

Galingai rungtynes pradėjęs „Panathinaikos“ susikrovė solidų pranašumą 19:2. Visgi „Bayern“ nenuleido rankų ir antrajame kėlinyje pelniusi net 35 taškus puolime išlygino rezultatą 53:53.

Vokietijos klubas ir toliau puikiai atakuodamas įgijo devynių taškų persvarą 70:61. Lemiamu metu Graikijos ekipa perėmė iniciatyvą į savo rankas ir ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus 77:77, o per likusį laiką užtikrintai susitvarkė su varžovu - 98:83.

„Panathinaikos“: Deshaunas Thomasas – 18 (6/10 dvit., 9 atk. kam., 28 naud. bal.), Ioannis Papapetrou – 13 (5/5 dvit., 9 atk. kam., 20 naud. bal.), Tyrese’as Rice’as – 12 (5 rez. perd.), Nickas Calathesas (12 rez. perd.), Jacobas Wiley’us ir Konstantinosas Mitoglou – po 11.

„Bayern“: Gregas Monroe – 17 (6/19 dvit., 9 atk. kam., 26 naud. bal.), Thomasas Bray‘us – 14 (5 rez. perd.), Petteri Koponenas – 12, Joshua Huestis – 11, Paulas Zipseris – 10.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-08 „Chimki“ 21:00 „AX Armani“
12-10 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Olympiacos“
12-10 ALBA 21:00 „Fenerbahče“
12-10 „Real“ 22:00 „Zenit“
12-10 „Valencia“ 22:00 „Anadolu Efes“
12-10 „Baskonia“ 22:00 „Maccabi“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United
Sek 12-06 West Bromwich … 14 : 00 Crystal Palace
Sek 12-06 Sheffield United 16 : 15 Leicester City
Sek 12-06 Tottenham Hotspur 18 : 30 Arsenal
Sek 12-06 Liverpool 21 : 15 Wolverhampton …