Romanas Starikovičius | Pitlane/Ryčio Šeškaičio nuotr.

Romanas Starikovičius | Pitlane/Ryčio Šeškaičio nuotr.

 Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje Romanas Starikovičius su šturmanu Bertu Heskesu 10-ajame greičio ruože neįveikė net pirmojo kilometro.

Ant kopos greitai užvažiavęs R.Starikovičius nepastebėjo, kad už jos yra status skardis. Kipro atstovas nespėjo sumažinti greičio, perskrido per visą skardį ir skausmingai nusileido. Tiek R.Starikovičius, tiek B.Heskesas patyrė nugaros traumas. Medikai juos abu išgabeno į ligoninę, tad ralis jiems baigėsi.

R.Starikovičiaus „skrydis“:

Daugelis dėl avarijos ėmė kaltinti šturmaną, tačiau kelio knygose šiame kilometre nebuvo pažymėta jokia pavojinga vieta.

Kelio knyga | „Facebook“ nuotr.

Kelio knyga | „Facebook“ nuotr.

Nors 10-asis greičio ruožas buvo gerokai sutrumpintas, jame sunkias avarijas patyrė ir daugiau pilotų. Fernando Alonso apsivertimas baigėsi gana laimingai. Ispanas prarado tik apie valandą ir užbaigė greičio ruožą, tačiau kitiems sekėsi prasčiau.

Leonardo Cola krito 13-ajame kilometre ir patyrė peties traumą. Maurico Javieras Gomezas 60-ajame kilometre po kritimo susilaužė šlaunikaulį ir baigė Dakarą. Garrettas Poucheris po avarijos 120-ajame kilometre susižeidė nugarą ir klubą bei taip pat pasitraukė iš ralio.

Dakaro legenda Nani Roma su „Borgward“ automobiliu patyrė dar vieną gedimą. Šį kartą ispaną ištiko greičių dėžės problemos. N.Roma prarado daugiau nei 4 valandas, bet turėtų pasiekti finišą.

Trečiadienį trasoje apsivertė Jerome‘as Renaud. Jo „Renault“ po 126-ojo kilometro atsidūrė ant stogo. Tiesa, prancūzas dar tikisi pratęsti lenktynes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.