Austrų triumfas | Scanpix nuotr.

Austrų triumfas | Scanpix nuotr.

 Austrijoje, Norvegijoje ir Švedijoje vykstančiame 14-ajame Europos vyrų rankinio čempionate prie pabaigos artėja pirmojo etapo kovos. Antradienį buvo sužaistos dar šešerios šio etapo rungtynės.

Antradienio rungtynių rezultatai:

Austrija – Šiaurės Makedonija 32:28.

Prancūzija – Bosnija ir Hercegovina 31:23.

Slovėnija – Šveicarija 29:25.

Švedija – Lenkija 28:26.

Norvegija – Portugalija 34:28.

Čekija – Ukraina 23:19.

Po šių rungtynių paaiškėjo visa antrojo etapo pirmosios grupės sudėtis. Joje žais Kroatija, Ispanija, Austrija (visos trys – po 2 tšk.), Čekija, Vokietija ir Baltarusija (visos trys – po 0 tšk.). Į antrąjį etapą rinktinės „atsineša“ tuos taškus, kuriuos pirmajame etape iškovojo prieš komandas, taip pat patekusias į antrąjį etapą.

Jau aišku, kad antroje grupėje žais Norvegija, Slovėnija (abi – po 2 tšk.), Švedija ir Portugalija (abi – po 0 tšk.). Šioje grupėje tikrai žais ir Islandija, tik dar neaišku, kiek įskaitinių taškų ji turės.

Neaiški lieka tik viena antrojo etapo dalyvė. Ja taps Vengrija arba dabartinė olimpinė ir pasaulio čempionė Danija. Trečiajame ture danai privalo nugalėti vilčių nebeturinčią Rusiją ir tikėtis, kad islandai nugalės Vengriją. Jei vengrai nugalės islandus arba sužais su jais lygiosiomis, tuomet danai liks už borto.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-22 Leicester City 21 : 30 West Ham United
Tre 01-22 Tottenham Hotspur 21 : 30 Norwich City
Tre 01-22 Manchester United 22 : 15 Burnley
Ket 01-23 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool