Silvija Pacevičienė | Vytauto Dranginio nuotr.

Silvija Pacevičienė | Vytauto Dranginio nuotr.

 Silvija Pacevičienė grįžta į Italiją – Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionė ir asmeninių lenktynių vicečempionė pasirašė sutartį su Italijos komanda „Aromitalia – Basso Bikes – Vaiano“. Silvija šiai ekipai atstovavo 2016 metais.

„Aromitalia – Basso Bikes – Vaiano“ komandos garbę nuo 2011 metų gina daugkartinė Lietuvos čempionė Rasa Leleivytė.

„Po Europos žaidynių ir Lietuvos čempionato gavusi pasiūlymą sutikau. Apsispręsti padėjo tai, kad jau esu buvusi šioje komandoje. Žinoma, be Rasos užtarimo, manau, nebūtų buvę taip paprasta susitarti. Ačiū jai už pasitikėjimą, – sakė S. Pacevičienė. – Sezonui rošiuosi savarankiškai ir galėsiu pati pasirinkti, kada ir kur startuoti. Dėl pirmųjų sezono lenktynių dar nieko nesutarėme. Į varžybas vyksiu, kai jausiuosi tinkamai pasiruošusi. O komanda, kaip ir anksčiau, yra puiki: susibūrę šilti ir draugiški žmonės, vyrauja maloni atmosfera. Didelis vaidmuo tenka Rasai. Ji visada duoda labai daug gerų patarimų, įvardija klaidas ir pasako, kur reikėtų tobulėti.“

26 metų S. Pacevičienė pernai tapo Lietuvos MTB olimpinio kroso ir kroso maratono vicečempione, dukart buvo trečia UCI varžybose Lenkijoje, atstovavo Lietuvai Minske (Baltarusija) vykusių antrųjų Europos žaidynių dviračių plento varžybose.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-22 Leicester City 21 : 30 West Ham United
Tre 01-22 Tottenham Hotspur 21 : 30 Norwich City
Tre 01-22 Manchester United 22 : 15 Burnley
Ket 01-23 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool