„Sūduvos“ spaudos konferencija | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

„Sūduvos“ spaudos konferencija | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 Lietuvos futbolo čempionės Marijampolės „Sūduvos“ marškinėlius 2020 m. puoš naujas logotipas – klubo generaline rėmėja tapo bendrovė „Hikvision“. Geriausiu Lietuvoje laikomas Marijampolės futbolo kompleksas nuo šiol taip pat vadinsis naujai – „Hikvision“ arena.

„Labai džiaugiamės, kad „Sūduvos“ generaline rėmėja tapo didelė tarptautinė kompanija, remianti ne vieną garsų pasaulio futbolo klubą, – sakė „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas. – Dėkoju mūsų naujiesiems partneriams už pasitikėjimą ir džiaugiuosi šio, tikiu, abipusiai naudingo bendradarbiavimo pradžia.“

Visgi, tokia žinia pradžiugino ne visus. Seimo narys Mantas Adomėnas savo „facebook“ paskyroje pateikė daug argumentų, kodėl „Sūduvos“ sprendimas bendradarbiauti su Kinijos bendrove jį gerokai papiktino.

„Kas jums pasidarė, marijampoliečiai? Pavadinti savo stadioną „Hikvision“ vardu gali paaiškinti arba visiškas situacijos už savo daržo ribų neišmanymas, arba kažkoks trumparegiškas godumas, arba ir tas, ir tas. Gal Jūs ir nežinote – nors prieš priimant paramą vertėtų pasigooglinti – bet „Hikvision“, kurios vardu norite pavadinti Marijampolės „Sūduvos“ stadioną, yra pagrindinė sekimo įrangos gamintoja komunistinėje Kinijoje.

Jos įranga naudojama sekti, identifikuoti ir įkalinti uigurus, persekiojamas religines mažumas, politinius disidentus. Sekimas vykdomas pažeidžiant bet kokias žmogaus teises į privatumą ir asmens duomenų apsaugą. „Hikvision“ – nusikalstamo komunistinio Kinijos režimo tiesioginis represijų įrankis. Tai kompanija, prieš kurią JAV vyriausybė taiko sankcijas kaip prieš Kinijos nusikaltimų žmogiškumui dalyvę – kompaniją, besipelnančią iš komunistinio režimo teroro. Ir jos vardu Jūs norite pavadinti stadioną Marijampolėje?!

Tai spjūvis į veidą milijonams konclageriuose įkalintų uigurų, persekiojamų krikščionių ir religinių mažumų atstovų, kovotojams už laisvę ir disidentams. Negana to, tai spjūvis į veidą žmogaus teisėms, padorumui ir mūsų sąjungininkams Vakaruose, kurie Kinijos nusikaltimams žmogiškumui mėgina priešintis. Jau nekalbant apie Lietuvos, tuoj švęsiančios savo laisvės nuo kito totalitarinio režimo 30-metį, vertybes.

Gal norėtumėte pavadinti savo stadioną kitais lygiai pasaulyje žinomais „Gulag“ arba „Gestapo“ pavadinimais? O gal Kinijos pinigai – kurių kol kas tėra tik tolimas neaiškus pažadas – taip skaniai kvepia, kad neužuodžiate kraujo, kuriuo jie sutepti? Nedarykite Lietuvai gėdos, marijampoliečiai!!!“

Nuo savo veiklos pradžios 2001 m. „Hikvision“ greitai užėmė pirmaujančią vietą pasaulinėje apsaugos sistemų rinkoje, o veiklos pradžioje dirbusi vos 28 žmonių komanda išaugo iki daugiau nei 30 tūkst. darbuotojų. „Hikvision“ produkciją pasaulyje siūlo daugiau nei 2400 partnerių 155 šalyse.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Stirlicas
2020-01-16 23:27:15
Ponas ,Adomenai , gal galite atsakyti kodel lietuva blogai gyvena isskyrus jus ir dar keleta simtuku biorokratu? As jums galiu pasakyti,blogumas tame ,kuomet ekonomika susieja su politika ir dasideda valdininku korupcija ,beto dar beda kuomet gyvename ne savo galva.Jeigu lietuva ir valdininkai ziuretu ,kas yra lietuvai ir jos zmonems ekonomiskai naudinga ir turesime visi naudos is viso to,tai mes nebutume nusirite iki tokiu ekonominiu zemumu europos lygiu ,tauta nebutu issibegiojus po pasauli.Is ko ekonomine nauda tureti nera skirtumo ,ar is ruso ,ar is kino ar is prancuzo svarbu kad tai pajustu tauta kuri renka jus .Politika yra tas dalykas ,tai visu pirma tyleimas ,arba palinkseimas galva visiems ir visada ,nenusizengiant tautos interesams,kuriu beabejones ponas Adomenas net nezino.J.Kazlauska,D.Motiejuna irgi galime vadinti tevynes isdavikais ,kuomet jie atstovauja kinijos klubams.Dar pridursiu ,tegul rusai pastato traktoriu gamykla,baltarusiai Maz masinos gamykla,zmones tures darbo,mokes mokescius pirks is parduotuviu daugiau visko,vaziuos pasilset ,virs gyvenimas,cia as tik pavyzdi pateikiau ,ir nereik ziureti ka kiti kalba,mums gerai ir tautai gerai ,tai kodel kazka kitai turime daryti.Ka ponas Adomenai,olaindai ,vokieciai yra durnesni nei jus,taciau jie nekelia del to abejoniu ,o mus Adomenas kelia problema,as siulyciau nekelti ponas Adomenai demogogijos,nes labai kvailai atrodo pries kitus europinius sporto klubus.
Atsakyti
Oi
2020-01-15 19:44:36
Negaliu ziuret i ts Adomena
Atsakyti
Ty
2020-01-15 09:23:38
Tai gal Adomėnas šaibų duos ar kokia JAV kompanija? Ne? Tai gal susikiškitbsavo nuomone kur nesueina, kas pinigus moka tas į muziką užsako. Hearts savininkai kai Romanovui pardavinėjo sakė mum visišką šikna, būtume paėmę pinigus ir iš Sadamo huseino.
Atsakyti
Ateitis
2020-01-14 23:30:28
Gerbiamas Adomėnai, geriau jau patylėjęs būtai...
Atsakyti
Sales
2020-01-14 23:06:57
Kas tas veilokas? Tegu susikisa savo sudina nuomone ten kur nesueina, noreciau paziuret kokios kameros stebi jo kiema, tikrai netikiu kad lenkiskos
Atsakyti
Šmikis
2020-01-14 22:33:46
O kas tas Adomėnas? Kembridžo absolventas-Mi6 agentas Lietuvoje? Ar ne todėl viskas tampa mėšlu, kur prisiliečia ši žmogysta?
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-22 Leicester City 21 : 30 West Ham United
Tre 01-22 Tottenham Hotspur 21 : 30 Norwich City
Tre 01-22 Manchester United 22 : 15 Burnley
Ket 01-23 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool