Yasiras Seaidanas ir Aleksejus Kuzmičius | Scanpix nuotr.

Yasiras Seaidanas ir Aleksejus Kuzmičius | Scanpix nuotr.

 Solidžiai Saudo Arabijoje važiuojantis vietinis lenktynininkas Yasiras Seaidanas su šturmanu rusu Aleksejumi Kuzmičiumi pirmadienį turėjo rimtų problemų. Jų „Mini“ automobilis apsivertė ir jie galiausiai prarado daugiau nei 42 min.

Šio ekipažo avariją matė lietuviai Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas, patys vairuojantys „Mini“. Visgi, lietuviai Y.Seaidanui ir A.Kuzmičiui nepadėjo, o tai gerokai įsiutino rusą.

„Tuo pačiu metu šalia mūsų važiavo Jakubas Przygonski. Jis pamatė, kad mes apsivertėme, bet nuvažiavo toliau. Gerai, tu gali apsimesti, kad to nepamatei, bet mūsų komandoje dar yra ekipažas iš Latvijos ar Lietuvos. 319 numeris. Jiems turiu labai daug klausimų. Jie važiavo link mūsų, aš ėmiau mojuoti tempimo lynu, jie mus pamatė, bet nesustojo, o tik pasižiūrėjo ir toliau nuvažiavo. Mes kaip ir vienoje komandoje. Negi sunku sustoti 30 sekundžių, mus patraukti ir važiuoti toliau? Negaliu suvokti, ką jie galvojo. Svarbiausia, kad mes pasiekėme finiše ir galime važiuoti toliau“, - sakė A.Kuzmičius.

S.Jurgelėnas vėliau pateikė savo atsaką: „Prieš mus buvo didelė kopa. Aš pamaniau, kad važiuoti per ją neverta, o viršuje pamačiau du mojuojančius vyrus. Ta kopa buvo labai didelė, visos vėžės rodė, kad kiti važiavo aplink ją, o ne per ją. Jei mums būtų davę kažkokį signalą, būtume pasielgę kitaip. Dabar mums pasirodė, kad jie kaip tik mums rodo kelią ir ragina važiuoti aplink. Ten nuvažiuoti būtų buvę labai pavojinga. Net nežinau, kas ten sugebėjo juos ištraukti. Blin, jei jie būtų parodę reikiamą signalą, tikrai būtume padėję. Patys esame turėję problemų. Padėjome kitiems, mums padėjo kiti. Mes ne visai vienoje komandoje, bet esame po vienu „stogu“ ir atstovaujame tam pačiam vardui – „X-Raid Mini“.

Antradienį Y.Seaidanas su A.Kuzmičiumi atsigavo ir užėmė 3-ią vietą etape. Taip jie pakartojo geriausią savo metų rezultatą, o bendroje įskaitoje tvirtai užima 9-ą poziciją. Po finišo A.Kuzmičius stebėjo Dakaro lyderio Carloso Sainzo elgesiu.

„Laimėjome 2 minutes prieš Sainzą. Nežinau, kas jam nutiko. Neutralizacijoje jis buvo piktas kaip šuo, nekalbėjo su niekuo – nei su manimi, nei su Yasiru, nei su bet kuo, kas prie jo prieidavo. Jis arba patyrė avariją, arba kažkur paklydo, nes automobilis atrodė nekaip“, - sakė A.Kuzmičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-20 „Lietkabelis“ 18:15 „Nevėžis-Optibet“
01-20 „Cbet“ 18:30 „Juventus“
01-20 „Rytas“ 19:00 „Neptūnas“
01-22 „Dzūkija“ 18:30 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

01-18 „Real“ 22:00 „Crvena Zvezda“
01-19 ASVEL 21:45 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 01-17 Aston Villa 02 : 00 Everton
Sek 01-17 Sheffield United 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 01-17 Liverpool 18 : 30 Manchester United
Sek 01-17 Manchester City 21 : 15 Crystal Palace
Pir 01-18 Arsenal 22 : 00 Newcastle United