Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Naujasis Londono „Tottenham“ treneris Jose Mourinho atskleidė norintis savo auklėtiniams įdiegti nugalėtojų mentalitetą, jog jie visada galvotų apie pergalę kitose rungtynėse.

Prie Londono ekipos prisijungęs strategas iš Portugalijos žaibiškai pagerino žaidimą, tačiau jis pats anksčiau pabrėžė, kad „Tottenham“ negelbėja prieš tai įgytas didelis atsilikimas nuo Anglijos „Premier“ lygos lyderių.

Dabar J.Mourinho išreiškė nuomonę, kad „Tottenham“ į žaidimą turėtų žvelgti pragmatiškai, taip būtų lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus.

„Mums reikia mentaliteto visada stengtis laimėti kitas rungtynes. Nesvarbus, koks tai būtų turnyras, kiek traumų turime ir kuo norime būti.

Vaizduotė, kūrybiškumas ir bandymas kažką pastatyti padeda patikėti, kad galime laimėti rungtynes. Mes buvome įsitikinę, kad galime nugalėti „Liverpool“, būtent taip ir sukuriame nugalėtojų mentalitetą.

Turime siekti pergalės kiekvienose rungtynėse, turime stengtis, net jeigu turime į viską žvelgti labiau strategiškai nei filosofiškai. Žvelgti filosofiškai galima tada, kai turime filosofiją ir viskas yra savo vietose, kad galėtume ja sekti.

Kitas dalykas yra tada, kai esi bėdoje ir turi būti pragmatiškas, kūrybiškas ir stengtis kažką pastatyti. Mes tai darėme rungtynėse su „Liverpool“, – pabrėžė J.Mourinho.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ket 01-23 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool
Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool