Stanas Kroenke, Aliko Dangote | Scanpix nuotr.

Stanas Kroenke, Aliko Dangote | Scanpix nuotr.

Jau kitais metais – 2021-aisiais – Londono „Arsenal“ klubas gali turėti kitą savininką. Šiuo metu Londono miesto klubas priklauso amerikiečių verslininkui Stanui Kroenke.

Skelbiama, kad galimybe nusipirkti Anglijos klubą domisi turtingiausias Afrikos žemyno žmogus – Aliko Dangote. To neslepia ir jis pats.

„Tai tikrai yra tokia komanda, kurią norėčiau nusipirkti vieną dieną. Bet vis sakau, kad šią dieną turiu 20 mlrd. dolerių vertės projektų ir noriu koncentruotis į juos.

Noriu baigti statyti kompaniją, o kai tai užbaigsiu, galbūt galėsiu 2021 metais pagalvoti apie klubo pirkimą.

Neketinu pirkti „Arsenal“ jau dabar, pirksiu šį klubą tada, kai baigsiu kitus projektus, kadangi stengiuosi pakelti savo kompaniją į kitą lygį“, – tvirtina verslininkas.

Žurnalo „Forbes“ duomenimis, 2020 metais A.Dangote turtas yra vertinamas 10 mlrd. dolerių suma.

Dabartinis „Arsenal“ savininkas ne kartą buvo kritikuotas dėl nenoro daugiau investuoti į komandą, tačiau amerikietis teigia norintis sugrąžinti „Arsenal“ šlovę.

„Mūsų ambicijos yra trofėjai. Medaliai ir trofėjai. Manau, kad bet kas kita nebūtų laikoma sėkme. Yra tam tikri dalykai, kuriuos reikia padaryti, kad patiestume pagrindą tokioms ambicijoms, ir manau, kad mes juos per pastaruosius 12 – 14 mėnesių padarėme“, – anksčiau teigė S.Kroenke.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų