Ernesto Valverde | Scanpix nuotr.

Ernesto Valverde | Scanpix nuotr.

Ernesto Valverde išlaikė „Barcelona“ Ispanijos pirmeybių viršūnėje, bet neteko darbo. Dabar jau buvęs klubo treneris palinkėjo sėkmės jį pakeitusiam žmogui – Quique Setienui.

Buvęs „Real Betis“ strategas prie katalonų prisijungė pasirašydamas ilgalaikį kontraktą, kuris galios iki 2022 metų vasaros.

Po atleidimo, E.Valverde išplatino viešą laišką, kurio dalis buvo skirta ir naujajam „Barcelona“ treneriui, taip pat treniruotiems futbolininkams.

„Mano kaip „Barcelona“ trenerio laikas baigėsi. Tai buvo intensyvūs dveji su puse metų, nuo pat jų pradžios. Per tą laiką patyriau malonių akimirkų, džiaugiausi pergalėmis ir titulais, bet taip pat buvo sunkių ir sudėtingų akimirkų.

Norėčiau pavrėžti savo patirtį su klubo sirgaliais ir kokį jie prietaišumą man rodė per šį laikotarpį. Noriu padėkoti prezidentui Josepui Maria Bartomeu ir direktorių valdybai, kurie man suteikė galimybę tapti pagrindinės komandos treneriu bei parodė pasitikėjimą.

Noriu padėkoti visiems žmonėms, su kuriais teko dirbti, už jų palaikymą ir kaip jie su manimi elgėsi. Ypač tiems, kurie dirba pirmojoje komandoje ar šalia jos. Žinoma, noriu padėoti ir žaidėjams, nes jų pastangos padėjo iškovoti visus tuos trofėjus.

Linkiu jiems visiems sėkmės, taip pat ir naujajam treneriui Quique Setienui. Linkiu visiems geriausios kloties“, – rašė E.Valverde.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų