Rūta Paškauskienė | Organizatorių nuotr.

Rūta Paškauskienė | Organizatorių nuotr.

 Sausio 10-12 dienomis vyko 2020 m. Italijos stalo teniso taurės turnyras. Šiose varžybose dalyvavo 8 moterų ir 8 vyrų komandos. Rūta Paškauskienė 2019 – 2020 m. sezone atstovauja Italijos klubui „Auto Cortemaggiore“, toks pats ir komandos pavadinimas. Šios komandos narės: Rūta Paškauskienė, V. Sabitova iš Rusijos, A. Barani, V. Roucalo.

Pogrupyje ši komanda pelnė vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą. Pusfilnalyje R. Paškauskienės komanda dėl patekimo į finalą susitiko su pirmą vietą pogrupyje užėmusia „Castelgofredo“ komanda. Ši komanda net penkerius metus iš eilės buvo pelniusi Italijos taurę ir buvo laikoma ir šių varžybų lydere. Komandai atstovavo Li Xlang, T. Kukulkova, T. Monfardi, Fitet, G. Monfardi. R. Paškauskienės komanda netikėtai nugalėjo čempiones rezultatu 3:2. R. Paškauskienei komandai pelnė du taškus, ji nugalėjo slovakę T. Kukulkovą triuškinančiu rezultatu 3:0 ir labai rimtą varžovę - kinę Li Xlang rezultatu 3:1.

Finale Rūtos Paškauskienės komanda „Auto Cortemaggiore“ susitiko su komanda, kuriai rezultatu 1:3 nusileido pogrupyje. Šį susitikimą rezultatu 3:0 laimėjo lietuvės komanda, kuri pirmą kartą iškovojo Italijos taurę.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ket 01-23 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool
Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool