Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 Jau vasario 22-ą dieną „MGM Grand“ arenoje Las Vegase įvyks ilgai lauktas brito Tysono Fury ir WBO sunkiasvorių čempiono amerikiečio Deontay Wilderio revanšas.

Pirmoji jų kova 2018 m. gruodį baigėsi kontraversiškomis lygiosiomis (115-111, 112-114, 113-113), o dabar abu kovotojai yra nusteigė padaryti viską, kad nereikėtų teisėjo sprendimo.

Pirmadienį Los Andžele pirmą kartą įvyko D.Wilderio ir T.Fury akistata prieš būsimą dvikovą, kurioje netrūko didelių pažadų bokso sirgaliams.

„Tai yra didžiausia titulinė kova šioje eroje ir aš negaliu jos sulaukti“, – sakė nei vieno pralaimėjimo per karjerą nepatyręs D.Wilderis. „Visi žinome, kad revanšuose aš visada būnu labai aštrus, nes jau esu čia buvęs, žinau savo varžovą, jo planą ir tai, ką jis darys. Šiai kovai ruošiausi daugiau nei bet kada anksčiau. Kai kovėmės pirmą kartą, aš jį nokautavau. Jau prieš du metus jam sakiau, kad ketinu jį pakrikštyti. Prisikėlimas yra krikšto dalis, bet tai jau kita istorija. Tai yra nebaigtas verslas. Todėl, kad jis dabar yra WWE kovotojas, aš pasirūpinsiu, kad jis būtų išmestas iš ringo. Galėčiau net šokti nuo viršutinės virvės ir atlikti „skraidančią alkūnę“.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

T.Fury tokie D.Wilderio žodžiai nei kiek neišgąsdino ir jis taip pat parodė drąsą bei užsispyrimą antroje jų kovoje pasirodyti dar geriau.

„Visi sutarsime, kad arba jis mane nokautuoja, arba aš laimiu taškais. Įprastai, kai žmonės turi tokią nuomonę, viskas pasisuka kita linkme. Tikiuosi laiminėti prieš jį ir ieškosiu kaip galėčiau jį nokautuoti. Jis mano, kad aš pasirodysiu savo garsųjį stilių „herky-jerky“ (judėjimas, staigūs sustojimai ir staigus startavimas, – aut. past.), tačiau aš noriu jį sutikti ringo centre ir mesti iššūkį, tegu geriausias vyras laimi.

Praėjusioje kovoje aš neturėjau pakankamai energijos, kad jį pribaigčiau, tačiau šį kartą aš galiu sukti tą atsuktuvą tol, kol jis dings. Padarykime Marvino Haglerio ir Tommy Hearnso tipo kovą. Aš sutiksiu tave vasario 22-ą dieną ringo viduryje, tiesiog saugokis dešinės rankos, nes eisi miegoti per du raundus. Du raundai ir tu krisi žemyn. Tai yra 100 proc. Jis gal juoktis dėl to, bet kai jis atsiguls ant savo nugaros, jis supras apie ką aš kalbėjau.

Pagaliau turime revanšą ir negaliu prisiminti didesnės kovos nei ši. Galbūt Lennoxas Lewisas prieš Mike‘ą Tysoną buvo paskutinė tokia didelė kova. Kaip ir ši kova, tai buvo Didžiosios Britanijos prieš JAV pasirodymas.

Šioje kovoje aš gausiu tai, ką teisėtai laimėjau prieš du metus. Aš gausiu žaliąjį diržą ir išlaikysiu savo statusą. Jeigu jis norės dar vienos revanšinės kovos, aš jį dar kartą sumušiu. Jau vieną kartą tai padariau ir žinau, kad galiu tai padaryti tris kartus iš eilės“, – kalbėjo T.Fury.

D.Wilderis per daug atidžiai nesiklausė to, ką pasakojo T.Fury bei palygino jų įvykusias kovas po pirmojo susidūrimo.

„T.Fury nenorėjo greitai sutarti dėl revanšo todėl ši kova tapo tik dar didesnė. Turėjau dvi geras apšildomąsias kovas. Turėjau kur kas pavojingesnį kelią nei jis. Jis žaidė saugiai, tuo tarpu aš kopiau į kalno viršūnę ir ją pasiekiau. Aš kuriu savo legendą“, – aiškino D.Wilderis.

D.Wilderis taip pat pakomentavo ir T.Fury sprendimą išsiskirti su treneriu Benu Davisonu.

„Jeigu jis įveikė mane, tai kam prireikė naujo trenerio? Kiekvieną dieną viskas keičiasi, vieni būna atleisti, kiti priimti. Jis nori kalbėti apie tai, kaip buvo blogoje formoje pirmą kartą, tačiau jis buvo geroje. Jis išleido 100 tūkst. svarų visoms toms stovykloms. Tuo tarpu aš vis dar turiu tuos pačius žmones ir man nereikia nieko keisti.

Kai tu susiduri su tokia jėga, nėra kelio atgal. Tu negali tam pasiruošti, tu tiesiog turi tikėtis, kad kai tai atskries į tave, nepadarytų per daug žalos. Jis net nežino, kaip atsidūrė ant žemės, ar kaip jis nuo jos atsikėlė. Jis su tuo jausmu turi susigyventi nuo pat pirmosios kovos pabaigos.

Darysiu tai, ką ir sakiau, kad darysiu – aš jį nokautuosiu. Aš esu liūtas, esu džiunglių karalius. Aš nuplėšiu jo galvą nuo kūno. Jis savo širdyje tiki, kad mane nokautuos. Aš visada mokau žmones kalbėti, tikėti ir gauti. Visa tai yra stebuklinga, bet net jeigu jis ir taip sako bei tiki, aš nejaučiu jo energijos, kad tai darytų pakankamai. Jaučiu, kad jis nervuojasi dėl to, kas nutiko pirmą kartą“, – sakė D.Wilderis.

Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Luisą Ortizą ir Dominicą Brezeale‘ą 2019 m. nokautavęs D.Wilderis atskleidė ir tai, ko išmoko iš pirmosios kovos su T.Fury.

„Supratau, kad man reikia būti ramesniu. Aš turiu būti kantresnis, toks, koks buvau per kovą su L.Ortizu. Bokso tikslas yra ne tik laimėti raundus, tačiau padaryti tai su niokojamu stiliumi“, – kalbėjo D.Wilderis.

T.Fury taip pat su pasitikėjimu prisiminė pirmąją kovą ir pridėjo: „Aš laimėsiu. D.Wilderis gali turėti tokių pasiteisinimų, kokių tik nori. Visi jo komandoje gali kalbėti, kad jis laimėjo tą pirmą kovą, tačiau kaip kovotojas, tu žinai kada laimėjai, kada pralaimėjai kovą. Dabar išeisiu ir parodysiu jam bokso pamokų bei jį nokautuosiu. Jis bus daug kantresnis, labiau atsipalaidavęs ir bandys pataikyti dešine ranka. Esu geriausias šioje eroje ir aš atėmiau titulus iš Vladimiro Kličko. Niekas nenuginčys, kad jis buvo geriausias ir aš atėmiau tai iš jo, o kol manęs kažkas neįveikė – titulai priklauso man. Jeigu buvau pakankamai kvailas, kad gaučiau tą didelį kvailą dešinės rankos smūgį pirmoje kovoje, aš nusipelniau pralaimėti. Pirmoje kovoje du kartus kritau ant žemės, tačiau svarbiausia yra tai, kaip tu į tai reaguoji. Aš esu kovotojas. Jeigu jis manęs negalėjo pribaigti, aš jį suvalgysiu. Aš ieškosiu nokauto. Štai kodėl pasisamdžiau Sugarhillą. Jis privers D.Wilderį prisėsti nuo dešiniosios rankos. Toks yra mūsų planas. Jeigu neieškočiau nokauto, būčiau paaštrinęs tai, ką dariau pirmoje kovoje, bet aš ne taip žiūriu į būsimą kovą. Ieškosiu 21-ojo nokauto. Kai aš jį gausiu, priversiu jį pajausti Fury. Aš dar niekada per visą gyvenimą nebuvau toks tikras“, – kalbėjo T.Fury.

Po spaudos konferencijos T.Fury buvo paklaustas, kaip jis ruošėsi būsimai kovai. Būsimas D.Wilderio varžovas pateikė atsakymą, kurio žurnalistai tikrai nesitikėjo.

„Aš masturbuojuosi 7 kartus per dieną, kad mano testosteronas kiltų į viršų. Varau, varau, varau, varau. Privalau būti aktyvus, kad turėčiau daug testosteronio kovai. Nenoriu, kad tas lygis nusileistų“, – sakė T.Fury.

Po akistatos T.Fury ir D.Wilderis visgi vienas kitam paspaudė rankas.

Tuo tarpu T.Fury treneris S.Stewardas pažadėjo sirgaliams, kad tai bus viena didžiausių ir geriausių kovų sunkiasvorių diviziono istorijoje.

„Tai yra tokia kova, kurios jūs negalite praleisti. Pirmoji tokia taip pat buvo ir esu tikras, kad visi ją žiūrėjote ne vieną kartą. Turime du puikius čempionus, kurie stos vienas prieš kitą. Abu kovotojai vis dar yra neįveikti. Sunkiasvorių divizionas yra didžiausias ir galingiausias bokse. Taip visada buvo ir bus. Visi nori pamatyti galingus smūgius. D.Wilderis yra vienas galingiausiu smūgiuotojų istorijoje, o T.Fury – vienas iš geriausių boksininkų. Esu laimingas galėdamas jį treniruoti. Praėjo beveik 10 metų nuo paskutinio karto, kai mes kartu treniravomės. Jis treniravosi su manimi ir Emanueliu Stewardu, o dabar esu tam, kad užbaigčiau tai, ką Emmanuelis pradėjo“, – kalbėjo S.Stewardas.

Vienas iš D.Wilderio vadybininkų komandos Tomas Brownas pasakė savo nuomonę, kodėl T.Fury nenorėjo greito revanšo.

„Yra priežastis, kodėl T.Fury ir jo komanda nenorėjo greito revanšo po pirmosios kovos. Vietoje to, jis ėmėsi kelių suvaidintų kovų, nes gruodžio 1-ą pajautė tą galią. Šį kartą niekas nepasiekis, jis gali paklausti L.Ortizo. Buvau patenkintas, kad galėjau reklamuoti pirmąją jų kovą ir tikiu, kad revanšas bus ypatingas“, – kalbėjo T.Brownas.  

Geriausi spaudos konferencijos epizodai:

Visa spaudos konferencija:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-22 „Dzūkija“ 18:30 „Lietkabelis“
01-23 „Neptūnas“ 17:00 „Cbet“
01-23 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Juventus“

2020/21 m. Eurolyga

01-21 „Zenit“ 21:00 „Anadolu Efes“
01-21 „Panathinaikos“ 21:00 „Chimki“
01-21 „Maccabi“ 21:05 „Real“
01-21 ASVEL 21:45 „Valencia“
01-21 „AX Armani“ 21:45 „Bayern“
01-22 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Barcelona“
01-22 „Žalgiris“ 20:00 „Olympiacos“
01-22 CSKA 21:00 „Fenerbahče“
01-22 „Baskonia“ 22:00 ALBA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ket 01-21 Liverpool 22 : 00 Burnley
Šeš 01-23 Aston Villa 22 : 00 Newcastle United