„Liverpool“
Rungtynės prasidės 22:00
:
Atsinaujins po sek
„Real“
Rudi Garcia | AFP/Scanpix nuotr.

Rudi Garcia | AFP/Scanpix nuotr.

Italijos „Roma“ ekipa savo oficialiame puslapyje pranešė, kad jų naujuoju komandos treneriu tapo „Lille“ klubui praėjusiame sezone vadovavęs Rudi Garcia.

Pranešama, kad 49 metų prancūzas su klubu pasirašė dvejų metų sutartį su galimybe ją pratęsti dar metams. Per sezoną treneris uždirbs po 1,5 milijono eurų.

R.Garcia su „Roma“ prezidentu susitiko Niujorke. Buvo tikimasi, kad „Roma“ jau vakar praneš apie naują trenerį, tačiau tą klubas padarė tik dabar.

„Esame labai patenkinti ir pasitikime, kad Rudi Garcia yra tinkamas sprendimas. Jis yra nugalėtojas, o jo propaguojamas futbolo stilius puikiai atitinka mūsų komandos ateities viziją“, - kalbėjo „Roma“ prezidentas Jamesas Pallotta.

Tuo metu „Roma“ generalinis direktorius Itali Zansi pridūrė: „Sveikiname Rudi Garcia atvykus į „Roma“ klubą. Jis tęs mūsų komandos tobulinimo procesą. Ateinančio sezono laukiame su nekantrumu“.

R.Garcia „Lille“ klube dirbo nuo 2008 metų vasaros. 2011 metais jis su klubu laimėjo Prancūzijos lygą ir Prancūzijos taurę („Coupe de France“). Jo sutartis su „Lille“ pasibaigė galioti ir „Lille“ prezidentas atskleidė, kad jį pratęsta nebus, taigi su „Roma“ klubu prancūzas buvo siejamas jau ilgą laiką.

Su darbu „Roma“ klube taip pat buvo siejami ir Massimiliano Allegri, Laurentas Blancas bei Marcelo Bielsta. Visgi „Roma“ pasirinko R.Garcia, kuris tapo trečiuoju klubo strategu per paskutinius 12 mėnesių.

Nuo praėjusio sezono pradžios „Roma“ komandai vadovavo Zdenekas Zemanas, kuris vasarį buvo atleistas ir iki sezono pabaigos „Roma“ treneriu buvo Aurelio Andreazzoli. Būtent jį R.Garcia ir pakeis.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų