Kauno rajono „Cascada-HC Garliava SM“ | Organizatorių nuotr.

Kauno rajono „Cascada-HC Garliava SM“ | Organizatorių nuotr.

 Po pertraukos Lietuvos moterų rankinio klubai vėl stojo į kovą Baltijos pirmenybėse. Vilniuje vykusiose rungtynėse Kauno rajono „Cascada-HC Garliava SM“ 33:26 (14:14) įveikė RSK „Eglės“ merginas.

Mačą kur kas geriau pradėjo vilnietės (4:0), tačiau gana greitai savo pranašumą iššvaistė ir jau turėjo 1 įvarčių deficitą (5:6). Per likusį pirmojo kėlinio laiką vyko lygi ir atkakli kova ir nė viena iš komandų nesugebėjo atitrūkti. Sužaidus 30 minučių rezultatas buvo lygus - 14:14.

Jau antrojo kėlinio pradžioje viešnios iš Garliavos spurtavo 8:2 ir atitrūko 6 įvarčių skirtumu – 22:16. Tai ir buvo lemtingas rungtynių momentas, kadangi vilnietės nebesugebėjo sumažinti atsilikimo ir mačą rezultatu 33:26 laimėjo Lietuvos čempionės iš Garliavos.

Garliavos komandą į priekį vedė 8 įvarčius pelniusi Kamilė Bušaitė, 7 pridėjo Evelina Dževerakaitė, 5 pelnė Mantė Voskresenskaja, po 3 – Karolina Sparnauskaitė, Martyna Ustilaitė, Emilė Aglinskaitė, po 2 – Inesa Verbovik ir Gabija Kleizaitė.

Vilniaus ekipai 12 įvarčių surinko Aušra Šponė, 5 – Auksė Sviderskienė, 3 – Rita Repečkaitė, 2 - Akvilė Tolvaišaitė, Greta Sadauskaitė, 1 – Dovilė Navikaitė, Ugnė Malinauskaitė.

Po šios pergalės garliavietės įsirašė 4 tašką į savo sąskaitą ir susilygino su savo varžovėmis iš Vilniaus.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai