Jensonas Buttonas | lapresse/Scanpix nuotr.

Jensonas Buttonas | lapresse/Scanpix nuotr.

Jensonas Buttonas mano, kad po rytojaus lenktynių Bahreine ant podiumo matysime „McLaren“ ekipos atstovus. Pilotas taip teigia todėl, kad jam pavyko išsaugoti keletą naujų padangų komplektų.

„McLaren“ ekipos narys nutraukė savo paskutinį bandymą trečiojoje kvalifikacijos dalyje kai tapo aišku, kad jis jau nebepagerins savo rezultato. Britas rytojaus lenktynėse startuos ketvirtas.

„Ketvirtoji vieta yra ne tai, ko aš tikėjausi, tačiau paskutiniame rate bolide jaučiausi siaubingai, o balansas buvo visiškai ne toks, kokio norėjau“, - teigė J.Buttonas.

„Negalėjau pagerinti savo rezultato, todėl pasukau į boksus. Tai nėra blogai, nes vienu padangų komplektu nuvažiavau mažiau ratų. Tai bus ypač svarbu lenktynėse, todėl ketvirtoji vieta nėra tokia ir bloga.“

J.Buttonas startuos už „Red Bull“ komandos atstovo Sebastiano Vettelio, savo komandos draugo Lewiso Hamiltono ir kito  „Red Bull“ piloto Marko Webberio.

„Manau, dėl to bus tik smagiau. Rytoj laukia didžiulis iššūkis. Nesitikėjome, kad „Red Bull“ bus tokie greiti kvalifikacijoje, tačiau esame arti jų.“

 „Tačiau didžiausias siurprizas yra Nico Rosbergas. Tai, kad jis liko penktas, yra gerai. Šiuo metu „Formulė 1“ yra keista. Tai įdomu, tačiau sunku suprasti, kas vyksta“, - pridūrė J.Buttonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.