Cyrilas Despres | Scanpix nuotr.

Cyrilas Despres | Scanpix nuotr.

 Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje 8-ąjį etapą tarp bagių greičiausiai įveikė naujokas prancūzas Mitchellas Guthrie – 4 val. 48 min. 21 sek. Jis sau už nugaros paliko brazilą Reinaldo Varelą (4:50:48) ir čilietį Francisco Lopezą (4:58:09).

Prieš startą buvo neaišku, ar M.Guthrie apskritai pasirodys trasoje, tačiau jam pagalbos ranką ištiesė legendinis prancūzas Cyrilas Despres. Penkiskart Dakaro motociklų klasės čempionas šiemet startavo su bagiu, bet nebaigė vieno iš pirmųjų etapų ir pastaruoju metu važiavo „Dakar Experience“ kategorijoje. C.Despres sutiko atiduoti savo variklį M.Guthrie ir taip baigė savo pasirodymą ralyje.

Prancūzas, nepaisant pergalės etape, gavo net 50 valandų baudą už pakeistą variklį. Dėl to jis buvo išbrauktas iš bendros įskaitos ir dabar važiuos „Dakar Experience“ kategorijoje.

8-asis etapas tikriausiai tapo lemiamu 2019 m. vicečempionui ispanui Gerardui Farresui Guellui. Jis 400-ajame kilometre atsitrenkė į savo varžovą ir laukia pagalbos, kad būtų partemptas atgal į bivaką. Ispano bagis turėtų būti tempiamas bendro naudojimo keliais, o tai reiškia, kad iš bendros įskaitos jis bus išbrauktas.

Atnaujinta 16.16 val. G.Farresas Guellas visgi pasiekė finišą, praradęs daugiau nei 2 valandas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton