„Žalgirio“ ir „Nevėžio“ rungtynės Mariaus Vizbaro / BNS foto nuotr.

„Žalgirio“ ir „Nevėžio“ rungtynės Mariaus Vizbaro / BNS foto nuotr.

  Šeštadienį Kauno „Žalgiris“ (17/1) Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL) pirmavo visas rungtynes, o trečiojo kėlinio pabaigoje vyriausiojo trenerio Mariaus Kiltinavičiaus netekusi Kėdainių „Nevėžio“ (5/13) ekipa dar sugebėjo sukurti intrigą, tačiau galiausiai po įtemptų paskutinių sekundžių turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 84:89.

Dvi technines pražangas gavęs ir rūbinėje rungtynes per telefoną stebėjęs M.Kiltinavičius po rungtynių pažėrė daug priekaištų arbitrams.

„Gaila, kad šiandien neiškovojome pergalės prieš „Žalgirį“ Kaune. Buvome labai netoli to. Net kai buvo 14-15 taškų deficitas, mes nepraradome tikėjimo ir kovojome iki galo. Noriu paminėti dalyką, apie kurį knietėjo jau kuris laikas pašnekėti. Mūsų lygos teisėjai nesiskaito su „Nevėžio“ jaunimu. Tai ne pirmos tokios rungtynės. Absoliuti nepagarba ir nesiskaitymas, kai prieš akis daromos dvi specialios baudos ir neduodama nei viena pražanga. Tada treneris reiškia priekaištus, duodamos techninės ir treneris yra išvaromas po tokios nesąmonės. Jis pats nesupranta ką jis daro, tai yra absoliuti nesąmonė. Ir tokių situacijų kaip šiandien, viso sezono metu buvo labai daug. Mes esame pradėję karpyti tokius epizodus ir rodysime lygiai šias nesąmones. Suprantu, kad žaidžia „Nevėžis“ prieš „Žalgiris“ ir galbūt niekas čia nesitiki, kad galime pakovoti, bet kai mane išvarė, atsiverčiau protokolą telefone, „Žalgiris“ buvo metęs 26 baudas, o mes – 6. Tai yra normalu? Kas man atsakys? Tai yra nenormalu. Eilė švilpukų buvo absoliutus nesiskaitymas su mumis. Po tokių rungtynių net nesinorėjo rankos spausti teisėjams, nes nėra elementaraus žmogiškumo“, – sakė M.Kiltinavičius.

M. Kiltinavičius išvejamas iš rungtynių

Tai, ko vargu, ar galėtumėte tikėtis. Ramusis Marius Kiltinavičius vejamas iš rungtynių su BC Žalgiris Kaunas

Posted by LKL - Lietuvos krepšinio lyga on Saturday, January 11, 2020

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lt
2020-01-12 19:34:18
Visais laikais Žalgiris yra tempiamas už ausų, tik eurolygoje teisėjai nešališki. Nieko prieš Žalgirį esu, tik manau lepinti jų nereika, čia lepinama nuvažiuoja į Europą ir paskutiniai yra. Gal koks Šiaulių klubas geriau pasirodytų.
Atsakyti
egis
2020-01-12 21:35:28
Žinoma Šiaulių klubas geriau Eurolygoj pasirodytų, jau trečią sezoną iš eilės besivilkdamas gale LKL lentelės, tikriausiai ir NKL nebūtų lyderiu Šiaulių klubas. Niekas to "Žalgirio" netempia už ausų ir LKL, akivaizdus"Žalgirio" pranašumas prieš visus LKL klubus pagal žaidėjų sudėt įiržaidimu žymiai pranašesnis, tik tokie klubai bežaisdami tik vietiniam čempionate, kaip "Nevėžis",Juventus","Šiauliai" gali pasinaudodami tuo, kad Europos taurių turnyruose žaidžiantys klubai taupo jėgas ir net neleidžia kaikurių pagrindinių žaidėjų į aikštelę ir sugeba tie klubai vieną, kitą kartą įveikt arba pasipriešint pralošdami mažesniu skirtumu, nei ištikrųjų yra tarp tų klubų meistriškumo lygių skirtumas. Teisingai sakė Š.Jasikevičius, kad viskas priklauso ne nuo varžovų, bet nuo pačių žalgiriečių pastangų.t.y koncentracijos žaidimui. M.Kiltinavičius bereikalo draskėsi, akivaizdžiai M.Gebenas gynyboj uždengė tą graiką ir švariai, tas graikas pats atsitrenkė į M.Gebeną keletą kartų ir jokio kirtimo per rankas jam nebuvo, kaip buvo demonstruojama Kazakevičiaus.
Rytas
2020-01-12 08:12:16
Teisingai sakai... Visa Lietuva už žalia kurva... Ir čia nieko nepakeisi.
Atsakyti
Zalgiris
2020-01-12 08:41:30
Visa Lietuva kojas valosi i menstruaciju spalvos sudura nieko cia tikrai nepakeisi
Asas
2020-01-12 00:55:24
Mariau, eik mėsos uzvalgyt, kas Kaune tave gerbs tokį išblyškusį
Atsakyti