Nyderlandai
43 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
Ukraina
Massimo Ambrosini | AFP/Scanpix nuotr.

Massimo Ambrosini | AFP/Scanpix nuotr.

Ilgametis „Milan“ klubo saugas Massimo Ambrosini italams tapo nereikalingas. 36 metų veteranas po sezono taps laisvuoju agentu. Tai patvirtino Milano miesto komandos viceprezidentas Adriano Galliani, kurio teigimu, kontraktas su pastaruoju nebus pratęstas.

Futbolininko agentas Moreno Roggi patikino, kad jo klientas nori tęsti karjerą ir yra linkęs persikelti į Angliją, kur susidomėjimą italu išreiškė net keli „Premier“ lygos klubai.

„Massimo nori žaisti ir kitą sezoną. Esame sulaukę keleto pasiūlymų, todėl juos svarstysime. Jei pasiūlymų iš Italijos komandų nesulauksime, tai nebus problema ir mes mielai priimsime kurios nors užsienio ekipos pasiūlymą“, - sakė saugo agentas.

„Dabar vedame derybas su Londono „West Ham“. Galiu patvirtinti tik tai, kad mano klientas tikrai nežais už Atlanto“, - teigė M.Roggi.

Praėjusį sezoną į „Premier“ lygą grįžę „plaktukai“ šįmet aukščiausioje Anglijos futbolo lygoje liko dešimtoje pozicijoje.

Neoficialiais duomenimis, „West Ham“ yra pasirengęs M.Ambrosini per savaitę mokėti 30 tūkst. svarų sterlingų atlyginimą.

Futbolininkas pastaruosius 17 metų praleido „Milan“ klube. Iš viso italas, vilkėdamas „madų sostinės“ komandos marškinėlius, sužaidė 489 rungtynes ir įmušė 36 įvarčius. Dar 35 rungtynes saugas sužaidė Italijos rinktinėje.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų