Šarūnas Jasikevičius Mariaus Vizbaro / BNS foto nuotr.

Šarūnas Jasikevičius Mariaus Vizbaro / BNS foto nuotr.

  Šeštadienį Kauno „Žalgiris“ (17/1) Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL) pirmavo visas rungtynes, tačiau ketvirtame kėlinyje atleido vadeles, o be vyriausiojo trenerio Mariaus Kiltinavičiaus likusi Kėdainių „Nevėžio“ (5/13) ekipa dar sugebėjo pasispardyti.

Galiausiai fantastiškas rungtynes sužaidęs ir 28 taškus pelnęs Lukas Bieliauskas prametė labai svarbų tritaškį ir „Žalgiris“ šventė pergalę rezultatu 89:84 (22:17, 32:25, 20:15, 15:27).

Po rungtynių „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius pasidžiaugė, kad šiandien pavyko įgyvendinti savo užduotis.

„Labai gaila, kad pergalės negalėjome iškovoti ramiau. Iš kitos pusės – įvykdėme ir daug dalykų, norėjome, kad kai kurie žaidėjai pažaistų ilgiau, o tai gavosi gerai. Kėdainių komanda yra ambicinga, yra gerai paruošta, žaidžia su geru ritmu. Pasiekėme dauguma dalykų, kuriuos norėjome“, – sakė Š.Jasikevičius.

– Kas nutiko ketvirtame kėlinyje?

– Darėme daug klaidų, turbūt atsipalaidavome ir vis tiek sprendėme savo užduotis.

– Kokį įspūdį paliko R.Jokubaičio žaidimas?

– Neblogą. Jis be krepšinio praleido daug laiko, todėl smagu, kad gavo žaisti 27 minutes ir gali įsivažiuoti. Jis žino, kad LKL lygoje jis gaus žaisti, todėl svarbu, kad jis eitų į priekį, o jis tai ir daro.

– Kaip pasinaudojo savo progomis K.Lukošiūnas?

– K.Lukošiūnas gana normaliai, neturiu pretenzijų gynyboje, puolime pataikė 4 tritaškius. Jis tobulėja iš visų pusių. Sezonas ilgas, norėtųsi, kad toliau dirbtų, o mūsų užduotis yra jiems surasti žaidybinio laiko.

– Ar jus nustebino tai, kad „Nevėžis“ sugrįžo be vyriausiojo trenerio?

– Varžovą reikia gerbti. E.Ulanovas ir K.C.Riversas į aikštelę išėjo su puikiu mentalitetu ir savo darbą dirbo profesionaliai. Vėliau kažkiek savo padarė atsipalaidavimas, o varžovas žaidžia be spaudimo, labai atsipalaidavęs. Reikia gerbti varžovą, bet viskas priklauso nuo mūsų – mes atsipalaidavome, o jie tomis progomis pasinaudojo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.