Yangas Sunas | Scanpix nuotr.

Yangas Sunas | Scanpix nuotr.

 Kitą savaitę plaukimo žvaigždės rinksis į Kiniją. Čia vyks du FINA Čempionų lygos etapai. Sausio 14-15 d. sportininkai lenktyniaus Šendžene, o sausio 18-19 d. – Pekine.

Su dideliu susidomėjimu laukiama plaukimų laisvuoju stiliumi. Čia net 4 kartus turėtų susidurti lietuvis Danas Rapšys ir kinas Yangas Sunas. Jie po 2 kartus turėtų plaukti 200 m ir 400 m laisvuoju stiliumi.

D.Rapšys savo dalyvavimą varžybose jau seniai yra patvirtinęs ir penktadienį turėjo išvykti iš Lietuvos. Y.Sunas iki šiol taip pat yra dalyvių sąraše, tačiau dėl jo dalyvavimo ėmė sklisti prieštaringa informacija.

Vienas iš didžiausių plaukimo naujienų portalų „swimswam“ dar ketvirtadienį paskelbė, kad Y.Sunas pasitraukė iš abiejų Čempionų lygos etapų.

„Sunas parašė žinutę komandos draugams, kad pasimatys su jais kovo mėnesį Kinijos čempionate ir vėliau savo fanams pridėjo, kad pasitraukė iš Čempionų lygos etapų, norėdamas koncentruotis į pasiruošimą Tokijo olimpinėms žaidynėms“, - rašoma „swimswam“ portale.

Kinijos žiniasklaida tokių amerikiečių naujienų nepatvirtino. Šendženo etapo organizatoriai ir toliau tikina, kad Y.Sunas dalyvaus varžybose. Neatmetama galimybė, kad kinas praleis tik vieną iš šių dviejų etapų.

Vis dar neaišku, ar Y.Sunas galės dalyvauti Tokijo olimpiadoje. Sprendimas bus priimtas ne anksčiau nei sausio viduryje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton