Anthony Joshua | Instagram.com nuotr

Anthony Joshua | Instagram.com nuotr

 Britas Anthony Joshua vis dar tęsia derybas su IBF reitingo lyderiu bulgaru Kubratu Pulevu dėl potencialios kovos. Abiejų boksininkų stovyklos neseniai kreipėsi į IBF, kad derybų pabaigos terminas būtų nukeltas vėlesniam laikui.

„Ką tik sužinojau, kad Pulevo ir Joshua komandos paprašė, jog derybų pabaigos terminas būtų perkeltas į sausio 31-ą dieną“, - „Sky Sports“ citavo IBF atstovą.

Manoma, kad susitarimas bus pasiektas per keletą artimiausių savaičių. Jei A.Joshua išties kovos su K.Pulevu, tuomet jam greičiausiai be kovos teks atiduoti WBO diržą. Ši organizacija nori, kad A.Joshua kovotų su jų reitingo lyderiu ukrainiečiu Oleksandru Usyku, bet britas su juo derybų neveda.

Situaciją su diržais keičia ir paties O.Usyko planus. Anksčiau kalbėta, kad ukrainietis susitiks su Derecku Chisora, tačiau dabar jo taikinyje – Josephas Parkeris ir kova dėl potencialiai laisvo WBO sunkiasvorių čempiono diržo.

„Jei susiklostys tokia situacija, kad WBO diržas bus atlaisvintas, tuomet Usykas mielai dėl jo kovos. Kova su Chisora tikrai negalėtų būti titulinė. Realiausias varžovas – Josephas Parkeris, nes jis WBO reitinge yra antras“, - aiškino O.Usyko atstovas Aleksandras Krasjukas.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton