Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Norvegas Ole Gunnaras Solskjaeras teigia, kad visuomet „Manchester United“ interesus iškels aukščiau už savo, todėl jis neketina priimti tokių sprendimų planuojant komandos papildymus, dėl kurių jis gailėtųsi po pusantrų metų.

Tapęs vyriausiuoju „Manchester United“ treneriu, O.G.Solskjaeras iškart prašė kantrybės ir teigė, kad turi ilgalaikį planą.

Šiame sezone jis daug dėmesio skiria jauniems futbolininkams, nors neatmetė galimybės, kad komandą gali papildyti ir keli labiau patyrę žaidėjai. Visgi jis tvirtina, kad kiekvienas naujokas bus gerai apgalvotas ir pasirinktas taip, kad būtų tinkamas ir ateičiai, o ne tik dabartinei situacijai taisyti.

„Ne visada sprendimas įsigyti žmogų, kuris būtų trumpalaikis sprendimas, yra blogas pasirinkimas, jeigu tai yra gerai komandai čia ir dabar. Bet neketinu savęs statyti į tokią situaciją ir daryti to, dėl ko gailėčiausi po pusantrų metų.

Mes viską turime daryti kruopščiai: ištyrinėti žaidėjų charakterius, jų savybes ir nuspręsti, ar tai tinka komandai ir ar tai pasitarnaus mums.

Neketinu savęs ginti. Ketinu daryti tai, kas būtų geriausia klubui. Niekada neketinu savęs iškelti aukščiau už šią komandą“, – įsitikinęs O.G.Solskjaeras.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton