Hansi Flickas | Scanpix nuotr.

Hansi Flickas | Scanpix nuotr.

Miuncheno „Bayern“ ekipą laikinai treniruojantis Hansi Flickas, pasak vokiečių žiniasklaidos, nustebino klubo vadovus pateikdamas prašymą įsigyti naujokų, tačiau pats treneris apgynė tokią savo poziciją.

H.Flickas pakeitė atleistą Niko Kovačą ir daugkartinius Vokietijos čempionus treniruos iki šio sezono pabaigos. Tuomet bus renkamas naujas strategas.

Nenuostabu, kad neturint ilgalaikio sprendimo trenerio pozicijoje, klubas yra linkęs vengti naujų pirkinių, kurie vėliau gali netikti tam žmogui, kuris bus paskirtas ilgesniam laikotarpiui vadovauti komandai.

Miuncheno klubas jau paskelbė, kad bent šią žiemą tikrai nesieks prisivilioti ir pagrindinio praėjusios vasaros taikinio – „Manchester City“ krašto puolėjas Leroy Sane.

Teigiama, kad „Bayern“ sporto direktorius Hasanas Salihamidžičius buvo nustebintas H.Flicko pageidavimu įsigyti naujų žaidėjų, bet treneris netruko apginti savo norus.

„Aš tiesiog pateikiau savo nuoširdžią nuomonę ir profesionaliai ją pagrindžiau. Aš visuomet rūpinuosi šiuo klubu.

Mes visi turime aukštus tikslus, todėl turime suteikti kuo geresnį pagrindą tiems tikslams siekti. Traumų situacija yra tikrai bloga. Mes negalime turėti įtakos tam. Žiemos periodas yra tam, kad galėtume kažką pataisyti.

Mano tikslas buvo išreikšti tokią mintį. Žaidėjai tai mato taip pat. Nenoriu komentuoti ar interpretuoti H.Salihamidžičiaus reakcijos. Viskas yra dėl šios situacijos. Matau savo komandą ir klubą, mes norime žaisti sėkmingai. Tai yra mano tikslas ir nematau dėl to problemų“, – teigia H.Flickas.

 

 

 

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.