Aisvydas Paliukėnas ir Edvinas Juškauskas   | Organizatorių nuotr.

Aisvydas Paliukėnas ir Edvinas Juškauskas | Organizatorių nuotr.

 Saudo Arabijoje tęsiasi Dakaro ralis, kurio šeštasis etapas tapo lemtingu lietuviams Edvinui Juškauskui ir Aisvydui Paliukėnui.

Puikiai važiavę Dakaro debiutantai 243-iajame kilometre buvo priversti sustoti, nes užsidegė jų variklis. Lietuviai sunaudojo net 6 gesintuvus ir pasistengė išsaugoti kuo daugiau automobilio. Deja, pratęsti Dakarą lietuviams nebeliko vilčių.

„Automobilis užsidegė. Buvo likę tik 60 km iki neutralizacijos zonos, kai mašina užsidegė. Šiandien mums jau viskas baigta. Kaip jaučiuosi? O kaip pats manote? Nesu laimingas. Tai buvo pirmas mūsų Dakaras, todėl kiek liūdna viską taip užbaigti. Tokios jau yra lenktynės. Reikia su tuo susitaikyti“, - sakė A.Paliukėnas.

Lietuviai su „Toyota Hilux“ automobiliu penktadienį važiavo trečiajame dešimtuke ir pretendavo dar labiau pagerinti savo poziciją bendroje įskaitoje. E.Juškauskas ir A.Paliukėnas po 5 etapų rikiavosi 28-i, o tarp Dakaro naujokų užėmė antrą vietą, nusileisdami tik legendiniam Fernando Alonso.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų