Diana Avsaragova | Instagram.com nuotr

Diana Avsaragova | Instagram.com nuotr

 21-erių metų rusė Diana Avsaragova dar tik du kartus dalyvavo profesionaliose MMA kovose, bet jau buvo pakviesta į antrą pagal pajėgumą pasaulio organizaciją „Bellator“.

2017 m. pabaigoje MMA debiutavusi rusė rankos laužimo veiksmu greičiau nei per 2 min. nugalėjo Aliną Makarovą. Vėliau D.Avsaragova beveik pusantrų metų nesirodė narve, kol 2019 m. gegužę teisėjų sprendimu įveikė Anią Lurčenkovą. D.Avsaragova abi pergales iškovojo prieš varžoves, kurioms tai buvo debiutinėse kovos MMA narve, todėl „Bellator“ sprendimas taip greitai pasikviesti rusę į savo organizaciją daugelį nustebino.

D.Avsaragova ruošiasi kovoti svorio kategorijoje iki 61 kg. Šioje kategorijoje „Bellator“ laukia ir amerikietės Valerie Louredos sugrįžimo. Ji neseniai nusprendė pasekti Jorge Masvidalio pėdomis ir nusifilmavo „Telemundo“ televizijos realybės šou „Exatlon Estados Unidos“.

V.Loureda po realybės šou turėjo grįžti į narvą sausio 25 d. ir kautis su Tara Graff, bet pasiruošimo metu patyrė traumą ir kova buvo atšaukta.

Sausio 25 d. „Bellator“ rengs pirmąjį 2020 m. turnyrą. Jame visų dėmesys kryps į brazilę Cris Cyborg. Buvusi UFC čempionė dėl nesutarimų su Dana White‘u persikėlė į „Bellator“ ir jau pirmoje kovoje mėgins iškovoti čempionės diržą prieš kanadietę Julią Budd. Tame pačiame turnyre pasirodys ir Aaronas Pico, Lietuvoje kovojęs Juanas Archuleta, Darrionas Caldwellas, Sergio Pettis, Conoro McGregoro bičiulis Dillonas Danisas ir kiti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jo
2020-01-09 15:47:35
Cirkelis juodas
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton