Arūnas Gelažninkas | Organizatorių nuotr.

Arūnas Gelažninkas | Organizatorių nuotr.

Ketvirtadienį Saudo Arabijoje tęsiasi 42-asis Dakaro ralis, kuris šioje šalyje rengiamas pirmą kartą istorijoje. Šiemet į Dakarą atvyko rekordinis Lietuvos ekipažų skaičius – net 6.

Penktajame etape sportininkai turėjo įveikti 564 km, iš kurių 353 km sudarė greičio ruožas. Tai – antras trumpiausias greičio ruožas šių metų Dakare. Organizatoriai žadėjo įspūdingo dydžio smėlio kalvas ir perspėja dalyvius, kad leidžiantis nuo jų reikės pasitelkti visus vairavimo įgūdžius, važiuojant per dykumų žoles.

Motociklininkas Arūnas Gelažninkas važiavo stabiliu tempu, o jo vietos tarpiniuose finišuose variavo tik nuo 33 iki 36. Galiausiai lietuvis finišavo 37-oje pozicijoje (+00:52:03). 

Kaip po finišo pasakojo pats A.Gelažninkas, šiame greičio ruože jis patyrė tokį kritimą, kokio dar nebuvo patyręs gyvenime.

„Greičio ruožas šiandien buvo labai fainas, iki 250 km važiavosi neblogai, tačiau tada stipriai kritau. Nelabai atsimenu dėl ko tai įvyko, tačiau tiek skridęs be motociklo turbūt dar niekada nebuvau. Kai atsikėliau, motociklas buvo už maždaug 40 metrų. Skauda labai kaklą, bet gerai, kad buvau su jo apsauga, nes kitaip turbūt būtų lūžęs. Dar vieną dieną pratemsime ir pailsėsime. Praradau kažkiek laiko, nes paskutinius 100 km važiavau labai ramiai ir tik tam, kad pasiekti finišą“, – sakė A.Gelažninkas.

Bendroje įskaitoje A.Gelažninkas rikiuojasi 32-oje vietoje ir nuo lyderio Ricky Brabeco atsilieka 3 val. 31 min. 36 sek.

5 diena palepino kritimu, tokiu kokio dar gyvenime neturėjau. Daugiau komentarų vėliau. #ZigmasDakarteam Lituanica Anvalda UAB AmberMix Gera dovana - www.geradovana.lt Bikeparts Lietuva Parazitas.lt #uabtvg #geralda #liger Švietimo, mokslo ir sporto ministerija Ecohouse Lithuania Dzipunuoma.lt

Posted by Arunas Gelazninkas #ZigmasDakarteam on Thursday, January 9, 2020

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų