„Barcelona“ autobusas | Scanpix nuotr.

„Barcelona“ autobusas | Scanpix nuotr.

„Barcelona“ ekipos viešnagą Saudo Arabijoje nepraėjo be nesklandumų. Klubui teko nukelti spaudos konferenciją dėl to, kad pasiklydo komandos autobusas.

Katalonų ekipa Saudo Arabijoje vieši dėl šioje šalyje vykstančio Ispanijos Supertaurės turnyro. Tiesa, viešnagė Džedos mieste neapsiėjo be nesklandumų.

Pranešama, kad „Barcelona“ ekipai teko nukelti spaudos konferenciją apie Supertaurės pusfinalio rungtynes su Madrido „Atletico“. Priežastis – paprasta: komandos autobusas pakeliui pasiklydo.

Spaudos konferencija turėjo įvykti 17:45 val. vietos laiku, joje turėjo dalyvauti treneris Ernesto Valverde bei saugas Sergio Busquetsas.

Pasirodo, kad komanda vėlavo atvykti todėl, kad autobuso vairuotojas išvažiavo ne į tą vietą. Jis pajudėjo į „King Abdullah“ stadioną, kuriame žaidžiamos Supertaurės rungtynės, o ne “Al-Ittihad“ sporto kompleksą, kuriame vyksta treniruotės.

„Dabar mes tikrai geriau pažįstame miestą. Buvo nedidelė klaida. Mes išvykome į stadioną, kur rungtynes žaidė Madrido „Real“ ir „Valencia“. Tai supratome dar prieš atvykstant, bet tuomet patekome į spūstis, todėl vėlavome“, – pripažino komandos treneris Ernesto Valverde.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 11-29 Southampton 16 : 00 Manchester United
Sek 11-29 Chelsea 18 : 30 Tottenham Hotspur
Sek 11-29 Arsenal 21 : 15 Wolverhampton …
Pir 11-30 Leicester City 19 : 30 Fulham
Pir 11-30 West Ham United 22 : 00 Aston Villa