Carlosas Sainzas | Scanpix nuotr.

Carlosas Sainzas | Scanpix nuotr.

 Trečiadienį Saudo Arabijoje tęsiasi 42-asis Dakaro ralis, kuris šioje šalyje rengiamas pirmą kartą istorijoje. Ketvirtasis etapas išsiskyrė ypač dideliu akmenų kiekiu.

„Greičio ruože buvo visi akmenys, kokie tik galėjo būti. „F***ing hell (liet. tikras pragaras)“, – tokiais žodžiais pirmosios dalies įspūdžius apibendrino Benediktas Vanagas.

Panašiai kalbėjo ir Vaidotas Žala: „Šiandien buvo sunkiausias greičio ruožas, kurį esu važiavęs Dakare. Labai daug akmenų, o po vakarykštės dienos akmenys varo paranoją, todėl per juos važiavau kaip pensininkas“.

Dakaro organizatorių parinkta trasa erzino net ir pripažintus autosporto asus. Ispanas Carlosas Sainzas, pirmaujantis Dakare, pareiškė, kad šis etapas buvo tikra beprotybė.

„Paskutiniai 100 km buvo sunkiausi per visą mano karjerą Dakare. Tai buvo beprotybė. Akmenys buvo išmėtyti į visas puses. Tas ruožas buvo pragariškas. Tokiais momentais vien finišo pasiekimas be didesnių problemų prilygsta pergalei“, - sakė C.Sainzas.

Pagrindinis ispano konkurentas katarietis Nasseras Al-Attiyah stengėsi važiuoti atsargiai: „Padarėme gerą darbą, nors nebuvo lengva. Greičio ruožo pabaigoje norėjome atakuoti, tačiau sąlygos buvo labai sudėtingos. Gerai, kad rytoj trasa man turėtų būti palankesnė, turėtume sulaukti kopų. Šiandien buvome labai atsargūs ir mums pavyko išvengti pramuštų ratų. Mano šturmanas Mathieu vėl atliko puikų darbą. Važiuojame atsargiai ir tausojame automobilį, nes suprantame, kad dar laukia ilgas kelias. Šis Dakaras labai sunkus, buvau priverstas pakeisti savo vairavimo stilių.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton