Carlosas Sainzas | Scanpix nuotr.

Carlosas Sainzas | Scanpix nuotr.

 Trečiadienį Saudo Arabijoje tęsiasi 42-asis Dakaro ralis, kuris šioje šalyje rengiamas pirmą kartą istorijoje. Ketvirtasis etapas išsiskyrė ypač dideliu akmenų kiekiu.

„Greičio ruože buvo visi akmenys, kokie tik galėjo būti. „F***ing hell (liet. tikras pragaras)“, – tokiais žodžiais pirmosios dalies įspūdžius apibendrino Benediktas Vanagas.

Panašiai kalbėjo ir Vaidotas Žala: „Šiandien buvo sunkiausias greičio ruožas, kurį esu važiavęs Dakare. Labai daug akmenų, o po vakarykštės dienos akmenys varo paranoją, todėl per juos važiavau kaip pensininkas“.

Dakaro organizatorių parinkta trasa erzino net ir pripažintus autosporto asus. Ispanas Carlosas Sainzas, pirmaujantis Dakare, pareiškė, kad šis etapas buvo tikra beprotybė.

„Paskutiniai 100 km buvo sunkiausi per visą mano karjerą Dakare. Tai buvo beprotybė. Akmenys buvo išmėtyti į visas puses. Tas ruožas buvo pragariškas. Tokiais momentais vien finišo pasiekimas be didesnių problemų prilygsta pergalei“, - sakė C.Sainzas.

Pagrindinis ispano konkurentas katarietis Nasseras Al-Attiyah stengėsi važiuoti atsargiai: „Padarėme gerą darbą, nors nebuvo lengva. Greičio ruožo pabaigoje norėjome atakuoti, tačiau sąlygos buvo labai sudėtingos. Gerai, kad rytoj trasa man turėtų būti palankesnė, turėtume sulaukti kopų. Šiandien buvome labai atsargūs ir mums pavyko išvengti pramuštų ratų. Mano šturmanas Mathieu vėl atliko puikų darbą. Važiuojame atsargiai ir tausojame automobilį, nes suprantame, kad dar laukia ilgas kelias. Šis Dakaras labai sunkus, buvau priverstas pakeisti savo vairavimo stilių.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 01-21 Crystal Palace 21 : 30 Southampton
Ant 01-21 AFC Bournemouth 21 : 30 Brighton & Hov…
Ant 01-21 Sheffield United 21 : 30 Manchester City
Ant 01-21 Aston Villa 21 : 30 Watford
Ant 01-21 Everton 21 : 30 Newcastle United
Ant 01-21 Chelsea 22 : 15 Arsenal
Tre 01-22 Tottenham Hotspur 21 : 30 Norwich City
Tre 01-22 Leicester City 21 : 30 West Ham United
Tre 01-22 Manchester United 22 : 15 Burnley