Arūnas Gelažninkas | Ryčio Šeškaičio nuotr.

Arūnas Gelažninkas | Ryčio Šeškaičio nuotr.

 Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje antradienį motociklininkai susidūrė su techninėmis problemomis.

Teisėjai patvirtino, kad dėl šios problemos buvo paveiktos GPS sistemos, o galutiniai rezultatai buvo netikslūs. Teisėjai po pasitarimo nusprendė anuliuoti paskutinės dalies rezultatus, o galutiniais paskelbti rezultatus ties 389 km atžyma.

Lietuviui Arūnui Gelažnininkui tai nebuvo pati geriausia naujiena. Lietuvis finišavo 27-as, tačiau, ėmus skaičiuoti rezultatus ties 389 km atžyma, nukrito į 30-ą vietą (4:02:57). Dar labiau nusivylęs turėtų būti amerikietis Ricky Brabecas („Honda“). Jis liko pirmas, bet prarado didelę dalį persvaros. Jei po finišo R.Brabecas bendroje įskaitoje 15 min. lenkė visus varžovus, tai dabar jo pranašumas prieš Keviną Benavidesą sumenko iki 4 min. 43 sek.

Atnaujinta etapo įskaita:

Atnaujinta etapo įskaita | Organizatorių nuotr.

Atnaujinta etapo įskaita | Organizatorių nuotr.

Dakaro teisėjų sprendimas tapo gera žinia Toby Price‘ui ir Samui Sunderlandui. Jie paskutinėje atkarpoje prarado daugiau nei po 20 min. ir dabar vėl gali realiai pretenduoti į aukščiausias vietas.

A.Gelažninkas bendroje įskaitoje rikiuojasi 35-as.

Atnaujinta bendroji įskaita:

Atnaujinta bendroji įskaita | Organizatorių nuotr.

Atnaujinta bendroji įskaita | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų