Stephane'as Peterhanselis | Scanpix nuotr.

Stephane'as Peterhanselis | Scanpix nuotr.

 Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje pirmadienį nemažai problemų turėjo ispanas Fernando Alonso.

„Toyota“ pilotas pažeidė priekinį ratą ir buvo priverstas taisyti gedimą ilgiau nei 2 valandas. Galiausiai F.Alonso prarado daugiau nei pustrečios valandos.

„Matomumas čia yra tikras košmaras, kai važiuoji paskui kitą automobilį. Negali prie jo priartėti, nes nieko nematai. Mes 100 km važiavome kaip akli, kol priekiniu ratu kažką kliudžiau. Džiugu, kad bent jau pasiekiau finišą ir galiu tęsti ralį. Mano pagrindinis tikslas ir yra finišas. Tikiuosi, kad pavyks atsitiesti per keletą artimiausių dienų, juk nuvažiavome dar tik 700 km greičio ruožų. Markas gerai atlieka šturmano darbą, navigacija mums nėra problema. Apskritai, jei ne prastas matomumas, viskas būtų puiku. Atmosfera čia nuostabi, visi draugiški. Mano pirmasis Dakaras turi suteikti naujų patirčių ir šiandien buvo viena iš tokių dienų, iš kurios galima daug ko išmokti“, - kalbėjo F.Alonso.

Tuo tarpu Stephane‘as Peterhanselis skundėsi problemomis su vairu: „Diena buvo gana keista. Lyg ir važiavome neblogai, manėme, kad kovojame dėl pergalės, bet tada paklydome ir ėmė sukti ratus. Gal 10 minučių ieškojome teisingo kelio. Likus 5 km dar susidūrėme su techninėmis problemomis. Sukau vairą ir ratai visiškai nereagavo. Vairas buvo atsijungęs, todėl gerai, kad finišas jau buvo netoli, o mes važiavome tiesiojoje. Važiuoti be veikiančio vairo labai keistas jausmas.“

Katarietis Nasseras Al-Attiyah antrą dieną iš eilės pramušė tris ratus, o ispanas Carlosas Sainzas atskleidė, kad prarado laiko trasoje, kai paklydo ir turėjo apsisukti du kartus iš eilės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų