Dakaro ralio starto podiumas | Ryčio Šeškaičio nuotr.

Dakaro ralio starto podiumas | Ryčio Šeškaičio nuotr.

 Benediktas Vanagas ir jo naujasis šturmanas iš Portugalijos Filipe Palmeiro iš Lietuvos ekipažų pirmajame 2020 metų Dakaro etape finišavo antri, o bendroje įskaitoje užėmė 15-ą vietą.

Nuo pirmoje pozicijoje finišavusių Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno B.Vanagas atsiliko 23 min. 26 sek.

Kaip po finišo teigė B.Vanagas, jis neįsivaizduoja, kaip buvo galima greičiau įveikti šį greičio ruožą, nes važiavus „pensininkų“ režimu, jie sugebėjo pramušti net tris ratus.

„Greičio ruožas buvo toks vyriškas, visai smagus. Mūsų taktika buvo konservatyvi, tiesiog daryti tai, ką turime daryti ir neįsivelti į jokius reikalus. Galiu pasakyti, kad važiuodamas per akmenis kaip pensininkas, aš sugebėjau pramušti tris ratus, sugebėjau išnaudoti visas galimybes. Tiesą pasakius neįsivaizduoju, kaip čia galima greičiau pravažiuoti. Jaučiuosi, kad esame pašventinti ir labai gerai, kad pirma diena baigėsi“, – sakė B.Vanagas. „Šiandien buvo daug veiksmo, vienas iš varžovų du kartus mus lenkė, atrodė, kad du kartus aplink žemės rutulį apvažiavo“.

B.Vanago komentaras:

F.Palmeiro komentaras:

– Kaip sekėsi važiuoti su Filipe Palmeiro?

– Paklauskite jo, bet man jis patinka, jis turi savo strategiją, savo nuomonę. Vienoje vietoje tai nepasiteisino, bet gerai, pasižiūrėjome, pabandėme. Man pasirodė, kad aš aiškiai matau vėžias, bet jam atrodė, kad kitur reikia važiuoti, todėl gavosi didesnis pasivažinėjimas į šoną. Nenoriu labai kažkaip reaguoti, nes mums dar daug reikė dirbti drauge. Jis gerai dirba savo darbą – tai vienareikšmiška, labai gerai pataiko į metrus. Turėjome galbūt keletą aštresnių situacijų važiavimo prasme, bet šiaip tai buvo taika ir ramybė. Aš – nebūdingai ramus, galbūt senstu.

– V.Žala kažkuriuo metu jus aplenkė.

– Taip, mes per akmenis važiavome atsargiai, o tuo metu Fernando Alonso buvo pirmasis mūsų tokioje trijulėje. Galvoju, kad tegu jis važiuoja pirmas, o tada staiga iš paskos atvarė dar du – vienas bagis ir Vaidas. Supratome, kad važiuosime dulkėse, bet susitaikai su tuo ir viskas gerai, džiaugiuosi už Vaidą.

– Preliminariais duomenimis Vaidas greičiausiai pirmas šiame etape.

– Oho, geras.. Tai mažiausiai yra labai stipru, laikykime kumščius, kad taip ir būtų.

SS1 finish | Inbank team Pitlane

Inbank Lietuva #teamPitlane 1 etapo finišas bit.ly/BeOurPARTner, nes drauge mes jėga! Inbank Lietuva #teamPitlane Scandagra Toyota Lietuva Mocevičiaus firma "Ginalas" #VostokEurope Audimas Sandtler GmbH

Posted by Benediktas Vanagas on Sunday, January 5, 2020

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Lolo
2020-01-06 12:11:12
Ogo
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United
Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City